bugün

efe aydal

sevan nişanyan denen türk düşmanı zatı kanalına çıkartan solperen ateizm derneğini eleştirdiği podcastinde ateizm derneğine adeta bilezik gibi geçiren adam. ateizm derneğiyle yaptığı canlı yayını da izledim. ancak pek beğenmedim. ferial midir facial midir kadın sürekli araya girip efe aydal'ın sözünü kesiyordu. resmen nasıl yapsam da efe aydal'ı kızdırsam diye hazırlanıp yayına gelmiş. ancak efe aydal bu tuzağa düşmeyerek, gereksiz polemiğe girmeyerek soracağı soruları sordu ve karşılığında pek de tatmin etmeyen açıklamaları dinledi. açıklamalarla ilgili pek yorum yapmamasının nedeninin de takdiri seyirciye bırakma isteği olduğunu düşünüyorum.

Ayrıca cihangir solcusu diye tabir edilen kesim sürekli efe aydal'ı feminizmin yanlışlıklarına değindiği için eleştiriyor, hakkında ekşi sözlüğe saçma sapan entryler giriyor. evli olmasına rağmen incel diyen falan var. bak dostum kendimden biliyorum, ergenlik yıllarında karşı cinsin sana olan muamelesi insanda büyük travmalar yaratır. adam romanyalı hatunla evli olmasına rağmen bu travmasını atlatamamış ve unutamamış. unutamamak da haklı da. efe aydal'ın bilinçaltında kızların sadece nerd tayfaya çekim duyduğu bir ütopya yer aldığından adım gibi eminim. podcastlerinde konuyu sürekli kadınların yanlış erkeklere çekim duymasına bağlama nedeni de bu yüzden.

Alakalı Başlıklar

Devamını Görüntüle

Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.