kızların efendi zannettim piç çıktı sorunsalı

 1. 10.
  sevgilim olana kadar bende bu konuda dert yanıyordum ama sevgilim olunca kompleksim geçti. tamam kızlar biraz bu konuda salaklar. aşırı bir sert erkek fantezileri içten içe yok değil özellikle muhafazakar yetiştirilme ve potansiyel baba imajının hep anneyi döven bağıran çağıran bir figür olması kızların bilinçaltında sert maço erkek isteği uyandırıyor da olabilir. ama efendi erkek veya piç erkek ayrımı ilk etapta saçma geliyor bana kimsenin alnında aa bu piç bu efendi yazmıyor sen özgüvenliysen kızları kendine çekersin kardeşim. özgüvenin yoksa, suskun biriysen çok böyle aman aman bir tipin olacak ki sen konuşmadan kızlar numaranı istesin ki öyle yakışıklı biride zaten özgüvensiz değildir de bir ihtimal dedim. velhasıl suskun bir insan her zaman soğuk bir algı yaratır ve kızları da tedirgin eder çünkü kızlar zaten doğası gereği her zaman kuşkulu ve güvene daha çok ihtiyaç duyan varlıklar. hani sustuğunuzda karizmatik cool olduğunuzu falan zannediyorsunuz ama ortamda saçmalasa bile şebeklik yapan erkek takıp koluna götürüyor kızı sende haşin bir bakışla kızların gidişini seyrediyorsun.

  mallık yapmayın sadece özgüvenli olun. olamıyorsan da kızlar bana şans vermiyor diye ağlama kardeşim. hiçbir kız hemen kucağına atlamaz. ilk teklifte veya ilk adımda kabulde etmez bunlar özgüvenini zedelemesin hayırlara reddedilmelere alışacaksın. böyle böyle kalkacaksın ayağa.

  armut piş ağzıma düş yok öyle iş. ne kadar emek o kadar köfte. kimse bir yerlerde ahmet mehmet varmış gidipte flörtleşeyim diye gelmez size. kendinizi ben burdayım lan diye gösterin..

  bir kıza asla mı asla hadi sinemeya gidelim hadi sevgili olalım ederse eder etmezse etmez diye hemen atlamayın. bir kıza hemen çıkma teklifi edilmez. ilk adımınız her zaman seni tanımak isterim bir kahve içelim mi tarzı cümleler olsun.
  1 ... narsistikpatinaj