nasıl birisiniz

1. 271.
    her fikrin değişebileceğine inanıyorum. hiçbir şeye fanatik derecede bağlanamıyorum.
    çok umutlu biriyim. hiç umutsuzluğa kapıldığımı hatırlamıyorum. en depresif halimde bile her şeyin değişeceğini, değiştirebileceğimi bilirim.
    gelenek, batıl inanç gibi şeylere mantık çerçevesinde bakarım. zaten mantıklı biriyimdir.
    çoğu şeye karşı umursamazımdır.
    yalan söylemek bana göre değil.
    güvenilir biri olarak biliniyorum. lakin düşüncelerimin güvenilmez olduğunu düşünüyorum. herkeste olduğu gibi...
    empati kurmakta iyiyimdir ama bunu duygusal teselli vermekten ziyade olayları daha iyi kavramak için yapıyorum.
    samimi birisi olduğumu düşünüyorum.
    kolay kolay kimseye güvenmem. hatta şu an doğru dürüst güvendiğim biri yok ama aslında mantıken öyle olmalı zaten. sonuçta arada koşulsuz bir sevgi yok ise-ki koşulsuz sevginin varlığından emin değilim hâlâ- neden bir insana tümüyle güvenesin ki? elbette herkesin güvenilecek bir tarafı vardır. misal bana sır tutma konusunda güvenebilirsiniz ama bir başkasına bu kişi bana ne olursa olsun yardım eder konusunda güvenebilirsin. tek bir kişiye her konuda güvenmek mümkün mü ve ben bu şansı yakalar mıyım bilemiyorum.
    neyse, yaratıcı ve zeki biri olduğumu düşünüyorum.
    soğukkanlı biriyim.
    inatçı, işine gelmeyen konuda vinçle bile kaldıramayacağınız biriyim.
    biraz bencil,
    anneme göre nankör-ki katılmıyorum-,
    ve babasının prensesiyim. ehehe. yersen.
    okuyan varsa teşekkürler.
    11 ... merveleregidemeyenmerve