fransa da bir öğretmenin kafasının kesilmesi

 1. 44.
  (bkz: yobaz ve zeka)

  1) madem çok merak ettin o zaman buyur: (bkz: muhammed in düzenlettiği suikastlar/#26298917). kimi insanlar bunların doğru olmadığını söylüyor. Ne yapayım? islam'da böyle vahşetler yoktur diyene, vardır, aynen böyle yapmalısınız mı diyeyim? islam algısı derken kastettiğim budur. Müminler "yok, böyle yapmayalım, bu çağda din adına cinayet işlenmez. Zaten o konu yanlış anlaşılmış" deseler, "olmaz. Muhakkak kafa kesmeniz lazım" mı diyeyim?

  2) ehli sünnet vel cemaat akidesine göre ölümdür.

  3)darül harp, darül islam ayrımı, sonradan icat edilen, uydurma bir ayrımdır. göreceğin üzere peygamber kendisini eleştiren veya hakaret edenleri nerede olurlarsa olsunlar öldürtmüştür. Çoğunu darül harpte ikamet ederlerken öldürtmüştür.

  Günümüzdeki cinayetleri işleyenlerin hangi saikle işlediği ortada. Eğer yanlış yapıyorlarsa benimle uğraştığınızın yüzde biri kadar bunlarla uğraşın da hiç değilse tebliğ görevinizi yerine getirmiş olun.

  Gördüğün gibi ben hiçbir sorudan kaçmam, cevabını kapı gibi veririm. Bakalım sen de aynı kalibrede misin?

  1) peygambere hakaret edenin cezası nedir? islami delil.
  2) bu cezayı uygulamaktan kim sorumludur? islami delil.
  3) cezanın uygulanmasında darül harp, darül islam ayrımı var mıdır? islami delil.

  Hadi buyur bakalım.

  Not: "islam devleti" diye saçmalayacaksan hiç zahmet etme, onun yerine Kuran'ı oku. Kuran'da islam devleti diye bir kavram, ona yüklenen bir sorumluluk yoktur. Tüm emirler farzı ayn veya farzı kifaye olarak doğrudan Müslümanlara yöneliktir.
  5 -1 ... rumeli71