spor salonunda röntgenci rezaleti

 1. 1.
  Soyunma kabinine yerleştirdiği kamera sayesinde 30 kadının çıplak görüntülerini kaydeden sapığın, spor salonuda görevli cesur bir çalışan kadın sayesinde yakalanması haberi.

  --spoiler--
  Lüks spor salonunda röntgenci rezaleti! 30 kadını soyunma kabininde kayıt etmiş

  istanbul'da lüks bir spor salonunda çalışan şahsın, merkeze gelen kadınların ve çalışanların kabinine kamera yerleştirdiği ortaya çıktı. Yakayı ele veren sapık polis tarafından tutuklanırken, telefonunda 30 adet video bulundu.

  Şişli'de bir alışveriş merkezinin içerisinde bulunan lüks spor salonunda çalışan bir kişinin müşteri ve kadın çalışanlara ait bulunan soyunma kabinine gizlice kamera yerleştirerek röntgencilik yaptığı ortaya çıktı. Kendisi gibi spor salonunda çalışan iş arkadaşı kadınları da kamera kaydını alan sapık yakayı ele verince çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

  HEM KAYDA ALDI HEM RAHATSIZ ETTi

  Sabah'tan Atakan Irmak'ın haberine göre istanbul'da bir alışveriş merkezinin içerisinde bulunan lüks spor salonunda görevli olarak çalışan bir kişinin kadın müşteri ve çalışanlarına ait soyunma kabinlerine gizlice kamera yerleştirerek röntgencilik yaptığı ortaya çıktı. Spor salonunda görevli olan Halil ibrahim A. isimli kişinin soyunma kabinlerine girip çıkması yine aynı yerde çalışan kadın arkadaşlarını rahatsız etti.

  SOYUNURKEN KABiNiN ÜZERiNE ELiNi GÖRDÜ

  Spor salonunda çalışan genç kız soyunma kabininde üzerini değiştirdiği bir sırada kabinin üzerinde el görünce hemen dışarı çıkarak neler olduğunu anlamaya çalıştı. Karşısında çalışma arkadaşı Halil ibrahim A'yı gören genç kadın iş arkadaşına ne yaptığını sorunca genç adam telaşa kapılarak uzaklaşmaya çalıştı.

  ZORLA TELEFONUNU ALIP BAKTILAR

  Genç kadın diğer çalışma arkadaşlarını da yanına alarak Halil ibrahim A'nın kayıt yaptığını bu nedenle telefonunu vermesini istedi. Genç adamın direnmesi üzerine spor salonu çalışanları telefonu zorla ele geçirdi. Bu sırada hızla bilgisayara oturan Halil ibrahim A'nın telefonunda bulunan videoları bulut sistemi üzerinden sildiği belirlendi.

  iTiRAF ETTi

  Çalışma arkadaşlarının baskısına dayanamayan genç adam spor salonuna gelen kadın müşteri ve kadın çalışma arkadaşlarına ait çıplak videoları çektiğini kabul edince hakkında olay yerine çağırılan polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.

  30 ADET ViDEO TESPiT EDiLDi

  Emniyette ifadesi alınan şüphelinin dijital materyallerine el konulurken Halil ibrahim A'nın çalıştığı sürelerde kadınlara ait soyunma kabini ve tuvalette çeşitli videolar çektiğini ve yaklaşık 30 adet video tespit edildi. ifadesinde gizlice röntgencilik yaptığını kabul eden şüpheli iş yerinde çalışan başka bir kişinin kendisinden kadınlar tuvaletinde video çekmesini istediğini kendisinin de çekim yaptığını kabul etti.

  TUTUKLANDI

  ifadesinin ardından istanbul 5. Sulh Ceza Hâkimliğine çıkarılan şüpheli mahkemede verdiği ifadesinde spor salonu çalışanlarının kendisini yakaladığını zorla telefonuna el koyduklarını yaptığından dolayı pişman olduğunu dile getirdi. Mahkeme Halil ibrahim A. hakkında 'Özel Hayatın Gizliliği', 'Özel Hayata ilişkin Ses ve Görüntüleri ifşa Etmek' suçları kapsamında tutuklanmasına karar verdi. Şüpheli hakkında istanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma başlatıldı

  https://www.haberler.com/...0-kadini-13631691-haberi/
  --spoiler--
  4 ... gazeloglu