bugün

ümitcan uygun

kadınların serseri, varoş erkekleri bilerek ve isteyerek tercih ettiğini kanıtlamış olan barzonun teki. instagramdan kadınlar tarafından kendisine gönderilmiş olan mesajlar:

https://twitter.com/askka.../1306904673702477824?s=19

arkasından öldürüldüğü için duyar kastığınız kadınların hepsi böyle maalesef. Efendi erkekler yerine böylelerini tercih edip sevgili oluyorlar/evleniyorlar sonrasında da yanlış tercihlerinin cezasını çekiyorlar. Ardından tüm erkek cinsi suçlanıyor.

Edit: Mantığıyla değil de götüyle düşünen mankafalılar eksiliyor. Ulan böyle güzel bir kız neden pavyon kültürü olan piçin tekiyle takılır? Ben erkek halimle bir arkadaşımdan saçma sapan insanlarla takıldığı için ilişiği kestim. Bu kızlar neden bunu anlamıyor? Bu kaçıncı olay ulan? Eksileyeceğinize cevap versenize kadir şeker'in, kocasının dayağından kurtardığı kadın neden kadir şeker'in aleyhine ifade verdi? Neden yüzüne kezzap atılan berfin özek kendisini savunan feminist gruplara siktiri çekerek kendisine kezzap atan adamı sevdiğini ve onunla evleneceğini söyledi? Alın size bu olayların derlemesi. (bkz: #43140407)Ezik gibi eksileyeceğinize okuyun da bilgilenin. Siktimin geri zekalıları sizi.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.