esofmanla gezinen sportif tipler

 1. ?.
  spor yaptığını, yapma yetisi olduğunu nedense her ortamda göstermeye çalışan kazmadır.

  hayır eşofmanla gezilmez mi, gezilir elbette. sadece spor yapıldığında değil, rahatlık sağlaması amacıyla da kısmen tercih edilebilir bir kıyafettir. ama ortamdan ortama da fark var be kardeşim. gitmişsin oturmuşsun nezih bir mekana, yanında onlarca dostun tanıdığın var. yan masadan eşofmanlı bi eleman zıplıyor "vaaay hafız naber yaww", al başına bela.

  o bir yana sağladığı rahatlık erkeklerin her ortamda tombala çekmesine vesile olmaktadır, bir ortamda bu hareketi yaparak yanınıza yaklaşıldığını düşünün, erkekler ne dediğimi anlayacaktır!

  bir de şunu anlamıyorum arkadaş, beden eğitimi öğretmeni, sporcu ya da hakem vs. ise giyermiş. niye giysin lan? üniforma mı bu, giyme zorunluluğu mu var. akşam yemeğine eş dost çıkarsın, bu kazma eşofmanla gelir. savunmaya bak: e o beden eğitimi öğretmeni/sporcu abi. e noldu, koşa koşa mı geldi akşam yemeğine? yemekten sonra mekik mi çekecek restaurantta?

  sporcuymuş ya, adidasla gezermiş. 10 dklık mesafeye arabasıyla gider ama eşofman üzerinde. neymiş, sporcu. de hade len!*
  0 -1 ... ozz le grand
entry'i yoruma kapat
 1. henüz yorum girilmemiş.