ups boobss

1. 1250.
    Sözlük, twitter ve telegramdaki yarrak arayışından arta kalan sürede profilimde kamp kuran stalker.

https://m.uludagsozluk.com/e/43379231/

Burda sen olsaydın cevaben; eskortların (yanlış anlaşılmasın sevdiğim bir meslek erbabı) tanıtımını yaptığı butik sitelerde satılan kıyafetlerinden birini üzerine çeker, bir kâğıda alelacele bir şeyler karalar, tost makinesinden hallice telefonunla, olmayan hatlarını olduracak fotoğraflar çeker yüklerdin.

Ama ben sen değilim, senin gibi gazla çalışmam, zira hiçbir zaman kendimi birine ispatlama çabam olmadı. Hatırladığım kadarıyla 2016 senesinden beri buradayım. Reelde bir sürü kişiyle görüştüm. Beni gören ve tanıyan tanıyor bu bir.

Bir diğer ikincisi ben, kocam ya da annem babam evden çıkınca apar topar bir o kıyafeti bir bu kıyafeti giyip yatakta poz veren fotoğraflar çekmiyorum ki hepsi birbirinin aynı olsun.

Buraya 3 5 sene önceki fotoğrafımı da yüklüyorum 5 dakika önce çektiğimi de.

Ki zaten bir çoğu instagram hesabımda var olan fotoğraflar. Isteseydin adresimi verirdim niye bu kadar hırs yaptın Kız.

Hâlâ kompleksten ölüyorsun. Fotoğraf çekerken kolu arkaya atıp memeni dik gösterme mi dersin, götünü domaltıp şişirme mi dersin ne ararsan var. Bak bak gül profili.

Rica ediyorum;

Sütyensiz kucağa düşen yağ bezelerini, kütük belini, kuru götünü, çırpı bacaklarını ve bunları taşıyan 155 boyundaki bedenini sev.

Öptüm.
    20 -8 ... icimdeolenbirivarr