ingiltere yi kaç saatte alırız

1. 19.
    --spoiler--
    bizden birisi mahlaslı salak ortada türk ordusu falan yok ne var boynuna ip takılmış genel kurmay başkanı var o kurmay başkanının arkasında selfi çeken soytarı asker var bu arada subay yetiştiren okulun başında da televizyonda murat bardakçı'nın yancılığını yapan tarihten muaf yalaka erhan var.
    bugünkü tsk savaşta 3 adım atamaz niye mi subay yetişen okulda önce nemaz deniyor..........
    --spoiler--

Öncelikle sayın beyinsiz yazar bozuntusu baris hemen simdi.. benim kızdığım konu ne mutlu türküm diyene sözü ile dalga geçmen.. bunu yapman ne çocuğu olduğunu gösteriyor. Ayrıca ordu hakkında yazdıklarına gelince anasız yazar, ordu sağlam ama başındakiler sıkıntı diye orada belirtmiştim yani bana bunları anlatıpta çok bilmişlik yapmana gerek yok. Bizde takip ediyoruz olan biteni. Bizim de dert yandığımız konular bunlar. Hem ingiltere konusuna gelince seni biraz bu konuda gömmeden edemeyeceğim. Nüfus olarak yaşlı bir millet, uzun yıllar savaşmamış bir millet olmalarını hesaba katarsak ve adam gibi orduya komuta edecek bir komutan da olursa ingiltere'yi teke tekte yok ederiz. Ben bu konuda askerime tam bir şekilde güvenirim. Dalga geçmen gereken kişiler bu ülkeyi yönetmek yerine soyanlardır. Ne ordudur ne de bu milletin söylemekten gurur duyduğu " ne mutlu türküm diyene " cümlesidir. O yüzden yerini bil. Yoksa senin yerini yurdunu s.everim. senin tuttuğun fare kadar benim kedi skmişliğim var. git sen tengirle falan atış. Bu dalga seni aşar. Aslında sana bişey dememe gerek yok, sözlük karmanda yazan kelimenin altına imzamı atmam yeterli sanırım.

T: şaka sorusu.
    3 -3 ... bizdenbirisi