sabun kokan sözlük teyzeleri

1. 3.
    Muhtemelen hayalinizde kalıp beyaz sabun canlandırdınız evet ama harika kokulu cesit cesit sabunlar var ve duş jeli gibi yağlı bir his bırakmıyor.
    Teyze demisken günlerdir nedir anlamıyorum sürekli bir saldırı halindesiniz. Burda çıkıp teyze dediginiz alay ettiginiz kadın ana avrat küfretmiyor diye mi cüretiniz. Aynı delikanlılığı sözlük amcaları diye başlıklar açarak denesenize.
    Teyze dediginiz satastığınız kadınlar 30 yaşında. Bırakın ben gibi olsalar gam yemeyecegim.
    Ha onların da cok dert ettigini sanmıyorum. Yok memesi söyle olurmuş. Yahu sözlükte anne olan insanlar var bir bucuk sene bebek emzirmis. Dert mi yani bir meme degil neden biliyor musunuz?
    Cünkü bu teyze dediginiz insanlar kendi parasını senelerdir kazanan insanlar, kendi evini arabasını almış istese kaç liraysa basar kac kup istiyosa yaptırır bir cift. Burada zengin birini düşürürum de belki ona itelerim diye bir derdi olmaz. Ha oyle bir derdi olanlar memelerini paylasmaya devam edebilirler. Mericleri de nick altına gelir iki entry girer adına baslıklar acar hatta birazdan bu baslık altına da dökülürler. Sahsen burda hicbir samimi arkadaşım bana övgü dolu entryler girmez. Cünkü olgun bir insanın böyle laf salatasıyla etkilenip havaya girmeyecegini bilir.
    Bir kıskanmaktır tutturmussunuz kıskanclık yasla alakalı degildir karakterle alakalıdır. Sevisemiyor yazık evde kalmıs. Yıl olmuş bilmem kaç hala kadınları evlilikle vurmaya calısan vizyonsuz bir kitlesiniz. Belki sizin tipinize bakıp bu heriften yamuk kafalı veletler yapmak istemiyorum diyordur.
    Internette arastırmıs bir kaç ingiliççe terim öğrenmiş vay bu pozisyonu severim yok bunda iyiyim yalarım yudarım. Hayırlı yutmalar. Ama biz yutmuyoruz bu lafları. Siz bebeklerinizle oynarken biz deneyerek ögreniyorduk internetten degil, bu isler ananızın ikiz yatagında uzanıp foto cekip buraya atmaya benzemez.
    Korkmayın ki herkese hitap eden bir kitle var. Ve sizin kitleniz sözlük teyzelerine hic hitap etmiyor. Kaliteli muhabbet, hayata dair paylasımlar, ortak zevkler, aynı espriye gülebilmek kaliteli mizah anlayısı bizi bağlar. Bizi nude attığımız icin degil agırlığımız icin severler. Sözlük teyzesi olmak bir mertebedir. Hadi öptük.
    20 -6 ... mrltln