bugün

pkk nın erzak dağıtan gönüllülere saldırması

gönüllü: herhangi bir karşılık beklemeden bir faaliyeti, bir işi gerçekleştiren kişi ya da kişiler...

gönüllü, adı üzerinde işte.
adamlar bir beklentisi olmadan, insanlara yardım edebilmek için çalışıyorlar.

yardım götürdükleri evler belki de saldırıyı yapan şerefsizlerin tanıdıkları, akrabalarının evleri. belki de bu teröristlerin köyüne yardım götürüyorlardı.

bu nasıl bir mantıktır ki, bütün dünya salgınla boğuşuyor, insanlar salgından kurtulmak için olağanüstü çabalar sarfediyor.
sağlık çalışanlarımız, vefa sosyal destek birimleri, polislerimiz, askerlerimiz gecesini gündüzüne katıyor.

ve şerefsiz bir oluşum çıkıyor ve kahpenin her zaman kahpelik yapacağını bizlere bir kez daha gösteriyor ve gönüllü insanları katlediyor.

bunu yapanlar insan olamaz.
yardım için gönüllü çalışan insanları katletmek, tıpkı öğretmen, doktor, hemşire katletmek kadar aşağılık bir şey.
insanlığın dip noktasında pkk.

ben asıl pkk'nın siyasi oluşumu olan hdp'nin bu şerefsizliğe nasıl bir tepki göstereceğini merak ediyorum.

şimdilik susuyorlar.

ama biz susmuyoruz.

bölgede görevli komutan arkadaşımdan aldığım bilgiye göre şu an "şehitlere vefa operasyonu" başlamış bulunmaktadır.

"o çakalların leşlerini almadan dönmeyeceğiz abi" dedi.

biliyorum ve bundan adım gibi eminim.

başımız sağolsun, operasyondaki aslanlarımıza selam olsun...allah gayret versin...
güncel Önemli Başlıklar