bugün

alaattin çakıcı

hoşgeldin bozkurt...

lakin kendisinden çok beklenti var...
kimisi demiş ki kürt mafyasını bitirecek, kimisi demiş ki uyuşturucu kaçakçıları ile mücadele edecek...

2020 yılındayız arkadaşlar.
ve son kabadayıların hepsi artık tarih oldu.
teknoloji çağındayız, artık kabadayılık yapmak zor, şimdi devir çakalların devri, külhanbeylerinin devri.

kabadayı ve külhanbeyi arasındaki farkı pek çoğunuz bilmezsiniz, onu da anlatırım bir ara.

alaattin çakıcı hakiki kabadayılardandır.
bunu kendisini ve kardeşi gençağa abiyi bizzat tanıyan biri olarak söylüyorum. gemlikliyim ben, alaattin ve gençağa çakıcı kardeşler de gemliklidir...gemlikli değillerse de bizdendir... her neyse...

çok şey bekliyorsunuz.
alaattin çakıcı 2006'dan beri cezaevinde. kendisine verilen cezalar arasında tayyip'e hakaret ettiği 10 aylık bir ceza da var. yani ak ülkücüler pek sevinmesin, çakıcı onları sikinde sallamaz...
vallahi ben sadece 6 ay cezaevinde yattım, içeride ettiğim intikam yeminlerini çıktığımın ilk dakikasında unuttum.
çakıcı da yıllardır cezaevinde, özgürlük öyle güzel bir şey ki, bir süre hiçbir şeyle ilgilenmeyeceğini düşünüyorum.

Hem neden ve kimin için ilgilensin ki? Siz ona sahip çıktınız mı ki o size sahip çıksın?

diyecek fazla bir şeyim yok. çakıcı'nın içeride olmaması lazımdı. ama devlet bazen kendi öz evlatlarını yiyor işte. yine de kızamıyorsun devlet babaya.

bu arada bir diğer güzel insan kürşat yılmaz da tahliye olacak sanırım.

ne diyeyim, mutluyum, memnunum.

son olarak şuraya alaattin çakıcı'nın kendisini yargılayan fetöcü hakime verdiği ayarı ekleyeyim;
https://streamable.com/9u94jt

--- spoiler ---
ibnelik ispiyonculuktan şereflidir...
--- spoiler ---

çakıcı'yı mahkeme sırasında provoke eden bu şerefsiz fetöcü şu an yok, ama alaattin çakıcı özgür bir adam...nereden nereye...