bugün

100 liralik yardım paketini150 tl ye kitlemek

http://www.haber7.com/gun...en-sasirtan-yardim-paketi

hiç kimse kaynak vermemiş. havuz medyası sitesinden koydum ki akp liler olarak itiraz edemeyin diye. olay sosyal medyada çok dillendirilmemiş. 3-5 kaynak gözüküyor sadece. bunlarda olayın gerçekliğini kanıtlamak için yeterli. kolinin toplam maliyet 100-110 lira civarında hesaplanmış. ancak ibb 150 lira istemiş. bu sonuna kadar yanlış. bildiğin fırsatçılık.. eğer ekrem imamoğlu bile isteye bu kampanyayı sunuyorsa yazıklar olsun. çıkıp şahsı adına özür dilemesi lazım. eğer farkına varamadan altına imza atmış ise sorumluları kovması gerekir. tabi çıkıp gene özür dilemesi lazım.

hadi diğer belediyeleri boş ver. en başta ankara büyük şehir belediyesini ve mansur yavaşı kendisine örnek alması lazım. adam kendisini paralıyor ankaralıları rahat ettirebilmek için. aynı partiden aday olup türkiyenin en büyük 2 şehrini yöneten belediye başkanları. ankaraya bakıyorsun atılan çamurlar bile tutmuyor. çünkü adam işini hakkı ile yapıyor dedikoduya mahal bırakmıyor. istanbula bakıyorsun her gün ayrı bir iddia ayrı bir kaşıntı yaratan olay. daha dikkatli olması lazım. gerekiyorsa etrafındaki yiyicileri kovalayacak yenilerini göreve getirecek. kendisini veya partisini düşünmüyorsa kendisine güvenip oy veren insanlar için yapacak bunları. yoksa ilk seçimde kaybolup gider.