medipol başakşehir

1. 485.
    Bugün bu başlığa övgü dolu yazılar, tebrik yazıları yazmamız gerekirdi. Başakşehir topçuları dün efsane oynadılar(ilk yarısını izledim sadece).

Maçın ilk yarısı bittikten sonra whatsapp grubumuza gelen mesajlara baktım ve tüm sevincim bir anda yerle bir oldu.

Onlarca şehit, onlarca yaralı var diye.

Ayda 3-4 şehit haberine alıştırılmış(maalesef) bünyemize bu kadar şehit ağır geldi. Teyit etmek istedim, inanmak istemedim, dedim yanlış bilgidir, komplodur, provakedir.

Sabaha kadar uyumadım. Bilgi topladık sürekli. Telsiz konuşmaları, videolar, yaralı askerlerin görüntüleri, bağırış çağırış. Orada canlarımız canını veriyordu vatan sınırı için. Kesin bilgileri aldık daha da yıkıldım.

Bugün cuma namazında son bir dua ettim vatan için, vatan evlatları için. And içtim ilk operasyon yazısı geldiğinde gönüllü gideceğime.

Bugün gündem keşke bu olmasaydı. Keşke bugün başakşehir'ın başarısını konuşuyor olsaydık. Ama olmadı. Bu çok ağırdı.

Türk evlatları elbet bunun hesabını soracaktır. Hesabını soracak ve kanını yerde koymayacaktır.
    11 ... neflodi