ulucuların 5 sene önceki hali gelse diyecekleri

  1. 13.
    Bazı ihtimallerin iyi bazılarının kötü olduğunu düşünüyorsun. Hayalindeki işi ve başarıyı bir gün elde edeceksin. Ama öyle bir hayatın içinde olacaksın ki artık seni bunlar bile mutlu etmeyecek. Hayalini kurduğun şeyler kafanda tasarladığın kadar güzel değil. Zaten bu hayat sana başarı dışında iyi bir şey sunmayacak.

    Umut etmeni isterdim ama seçtiğin ve seçmediğin tüm yollar aslında yanlışmış. Yanlış kişileri seviyorsun, yanlış bir şehirde yanlış bir insan olarak, yanlış bir kaderle dünyaya geldin. Ve ne kadar istesen de tıkır tıkır işleyen Kaderinden kaçamazsın.

    Şimdi hayatının sana işle ilgili ilk sunduğu fırsatı kabul et. Bu kariyer işini de fazla takma kafana. Yıpratma kendini. Bol bol gül. insanları ciddiye almayı bırak ve fazla sorgulamadan yaşa. Kendini sev. Duygularından kurtul. Bunlar hayatın boyunca sana zarar verecek zayıflıklar. Sadece olması gerekeni yap. Sonra ilk fırsatta kaç buralardan. Hayatındaki herkesi çıkar ve yeni bir hayat kur kendine. Başka biri olarak. Umut solmamışken, Henüz geç değilken En baştan başla. Yoksa çok zor biliyor musun? Böyle devam edersen Mutlu olman imkansız.
    4 ... loveneverdies