uzay muhtari

1. 52.
    (#42812916)

Gene bana laf sokulmuş birileri ve 1 hafta sonra fark ediyorum. Neyse verdim açık oyunu kemalist kitaplar okuyan kardeşimizin. Neyse uzun uzun yazacak kadar dinç değilim malum 28 saattir gram uyumadım. Cevabı uykusunu almış kafayla yazacak kadar erteleyecek şekilde umursamıyorum konuyu. Bitsin gitsin işte. Hayatta hepimizin belli öncelikleri var. Bazılarımız 20 saat film maratonu yaparak çürütür ömrünü bazıları da okuduğu her kitabı satma peşine düşüyor. Neyse uzatmıycam. Bir yazar buldum sözlükte az çok bana yakın şeyler düşünmüş. (Bana göre doğruları da var yanlışları da var. O başka bir günün konusu.) Onun linkini vereyim bu yorgun kafa ile enerjimi tüketmeyeyim.

(#3669384) daha çok böyle eklenecek entryler var da uykum var canlar. Bu kadar yazıyı ne ara yazdım ona bile hayret ettim.

Amacım kendini kanıtlama derdinde bir arkadaş ile sidik yarıştırmak değil. O kendi hayal dünyasında kahraman olup dursun. Ben fikrimi beyan ettim. Ve fikirlerimin arkasında durmak ile mükellefim. Dönemin sosyolojik analizini yapmadan taraflara eldekine bakmadan kitaptan ne okuduysan satmak ile olmaz be cankuş. Yani senin kadar biz de Kitap okuyoruz. Ama fikrimiz değişmiyor. Bana göre atam hala bir sosyalist. Sana göre ne kadar ben yanlış isem bana göre de sen o kadar yanlışın. Ne bu şiddet bu celal ya.

Uff neyse ben yatıyom akşam görüşürüz sözlük iyi eğlenin.
    2 -2 ... uzay muhtari