corona virüsünün 40 bin kişiyi öldürmesi

  1. 2.
    Halen daha son teknoloji termal kamera ile tedbir almayı akıl edememek? Gerçekten, her çeşit soru cümleleri ve kalıplarıyla yazıyorum, soruyorum, arıyorum. Sıfır sonuç. Kaynak, cümle, link sıfır.
    Nasıl tespit ediliyormuş bu yöntemle? Tek gayem, kafamdaki bu soruya cevap bulup, öğrenebilmek. Hayatıma tüm dünya insanlarının hayatlarına tehtid olan virüs hakkında bir şey öğrenebilmek. Konya'ya varmış ölüm tehlikesi?
    Normal, virüs, sağlık, tıp hakkında hic bir eğitimi olmayan ben. Şu lanet tehlikeyi görür görmez. Söylediklerim, yazdıklarım şunlar oldu; bu doğal bir şey olamaz. Kuş, domuz gripleri gibi üretilmiş bir şey kesin çünkü doğa böylesine zalim olamaz. Doğadan kendi kendine böylesine zalim bir şey çıkamaz. Tüm dünyaya tehtid halindeki salgın için tehtide var olan tüm tedbirler uygulansa bile %100 kesinlikte emin olmak, mümkün olmayabilir. Örnekleri çok fazla. Kara, hava, deniz tüm yolları kapatalım. Selam bile vermeye girmesinler ülkeye. Bunlar geldi aklıma. Çok basit daha mantıklı, daha kesin önlem olur geldi aklıma. Gelen, memlekete milyar dolarlık yatırım yapacam dese bile. Sonra gelsin. Alınacak risk ölüm. Hayattan, yaşamdan değerli bir şey yok çünkü. Allah yardımcımız olsun.
    1 ... huzursuz adam