bugün

hamile komşusunu kaçırıp kuma yapan adam

dev randevuda 3. perde.

gamze evli, ama kocası hapiste.
bu arada evli olan ama mali durumu iyi olan murat gamze'ye teklif ediyor. birlikte oluyorlar.
bu arada gamze'ye para veriyor, gamze'nin annesine para veriyor. hatta gamze'nin hapisteki kocasına para veriyor.
gamze'nin hapiste olan kardeşlerinin ziyaretine gamze ve annesini arabasıyla götürüyor.
görsel

ama gamze diyor ki "bu adam beni kaçırdı." hatta karısı yurdagül de yardım etti.
oysa ki gamze ve yurdagül'ün bir düğünde karşılıklı oynarken musmutlu fotoğrafları, videoları var.
görsel

düğünde göbek atan gamze'nin kocası hapiste bu arada.
kocası hapiste olan normal bir kadın böyle göbek atar mı?

bugünkü canlı yayına bağlanan bir komşu da gamze'nin kocasının çocuk istismarından ceza evine girdiğini söyledi.

şimdi ortada hapise girmiş gavat bir koca var.
karısı ortada kalıyor, murat denilen adam da bunun karısını alıyor kendine kuma yapıyor.
murat'ın karısı da duruma razı oluyor.

işte konunun kahramanı murat, aslında sürekli bu tip kadınlarla ilişki yaşıyor, mahalleyi resmen sıradan geçirmiş.

iç anadolu'da sıradan bir durum.
çomarlar utanır mı?
asla...çomarlara sorsan hepsi senden benden müslüman, ama sapıklık diz boyu...

not: inanamıyorum yahu. 3 kıtada at koşturmuş, fetihler yapmış, kurtuluş savaşı verip yunanı kovmuş bir millet bu olamaz. bunlar bizden olamaz, türk milletinin içinden böyleleri çıkamaz. eğer bunlar türkse ben türk değilim...allah belanızı versin, şunların alayını helikoptere koyup sınıra bırakmak lazım.