lionel messi

 1. 3833.
  Dünya futbol tarihinin şişirilmiş en büyük balonu. barcelona'nın oturmuş takım oyunu sistemi sayesinde olduğundan daha iyi gözükmüş oyuncudur. Barcelona dışında bir başarı gösteremeyeceği çok açıktır. Zaten arjantin milli takımında yıllardır tek bir başarı bile gösterememiştir. madem messi bireysel olarak çok iyi o zaman neden arjantin'de bunu göremiyoruz demezler mi adama?

  Şampiyonlar ligi'nde 6 sene üst üste gol kralı olmuş, 3 sene üst üste de şampiyonlar ligi kupası'nı kaldırmış ve portekiz formasıyla da euro 2016'yı kazanmış ronaldo'ya utanmadan bok atan pembe götlü katalan yalakaları hala konuşuyor. Adam hem premier league, hem la liga, hem seria a hem de milli takımda başarılı.

  Hadi biz futboldan anlamıyoruz da alex ferguson, zinedine zidane ve jose mourinho gibi adamlar da mı futboldan anlamıyor da hepsi ronaldo'nun Messi'den iyi olduğunu düşünüyor?

  ronaldo varken real madrid nasıldı, gittikten sonra ne hallere düştü. Eğer Ronaldo juventus'a geldiğinden beri eskisi kadar iyi oynayamıyorsa o da artık 34 yaşına gelmiş olmasındandır.
  1 -3 ... fasist psikolog

Alakalı Başlıklar

Devamını Görüntüle