bugün

bir garip ilişki çıkmazı

ilişki'nin güzel başlayarak ilerledikçe garip bir hal almaya başlaması ve ardından çok pis çıkmaza girmesi durumudur.

olaylar temmuz ayı'nın sonları, babamı kaybetmeden haftalar önce gittiğim kurstan bir kızla tanışarak başladı. 2 gün boyunca akşamdan sabah saatlerine kadar yazıştık ve sonunda sevgili olduk. babamla tanıştırdım. dünya gözüyle kızı gördü. hemen hemen her gün buluşuyorduk alışmaya, sevmeye başladım. babamı kaybettim yanımdan hiç ayrılmadı.

ilerleyen aylarda aileler tanıştı, evlilik üzerine düşler, düşünceler başladı. her şey güzel giderken kızın hal ve hareketleri geçen ay değişmeye başladı. annem bir şey konuşsa annen bana laf soktu diyordu. babamın mevlüdüne geldi annem kızım pilav veriyim evdekilere götür dedi kızın söylediği '' bizde pilav yiyen yok, köpeklerime versem olur mu ? '' dedi. annem kırıldı ama ses etmedi, kırıldım tek kelime etmedim. babamın mezarına götürdüm göz yaşı döktü sordum ne oldu diye ölen köpeğim aklıma geldi dedi.

arkadaş grubumla tanıştırdım. neden kızlarla sarılarak selamlaşıyor muşum, sen tinder kullanmışsın sapıksın, sen benimle yokluktan birliktesin, ben sana aşık değilim mantık evliliği yapıcam evlenirsem, akrabamın yönetmen arkadaşı trt'de dizi çekicekmiş bana teklif geldi, yemek kursundaki öğretmen bana yürüyor, annen yalnız kalmaya alışmalı eve erken dönme, beni eve kadar bırakmıyorsun yarı yolda tek başıma gidiyorum eve...

bu tarz söylemler 3 ay boyunca devam etti. arkadaşlarım onu içlerine almaya çalıştıkça kendisi arkadaşların beş para etmez dedi. ayrılmaya yakın 2 gün üst üste buluştum 3. gün arkadaşlar plan yapmış bişeyler yapalım diye dedim. kız arkadaşımda gelsin söliyim kurstan erken çık gel bize dedim bana arkadaşların almaya gelecek mi beni dedi. hayır dedim benim param yok sen eğlen arkadaşlarınla diyerek tyrip attı buna rağmen arkadaşım arabasıyla iş çıkışı onu almaya gittik kursun nünden ve buna rağmen somurtkan davrandı.

sonra bigün ayrılmak istediğini söyledi ve bana sana çok büyük bi kazık attım, duysan zaten sen terkedersin dedi. ben tahmin ettim ama buna rağmen sesimi çıkarmadım ve sonunda beklenen oldu beni terketti. son mesajı aşağıdaki gibi;

: daha önce sevgilin olmadı diye bilmiyo olabilirsin anlayabilirim ama
: arkadaslarina verdigin deger kadar bi deger verseydin o bile yeterdi bana
: onu bile cok gördün
: ben senin sevgilim var demen icin sevgilin olabilecegin biri degilim
: ıyi kötü bi zaman geçirdik ama olmucak birseymiş onu anladım ben
: üzülmeni hic istemem
: umarım daha iyi biri çıkar karşına
: ama tavrını düzeltmezsen bu sekilde hic bi kız senle uzun birliktelik sürdürmez.

ve 3 hafta hiç görüşmedik, konuşmadık, yazışmadık. bana geçen hafta mesaj attı ve görüşmek istediğini söyledi. bende tamam dedim gittim. gittiğimde boynuma sıkıca sarıldı ve özür dilemeye başladı. oturduk her şeyi anlattı;

'' seninleyken kendimi değersiz hissettim. arkadaşların ön plandaydı gibi geldi ve sana aşık olmadığımı düşündüm. sonra biriyle tanıştım bu kişi kafamı karıştırdı seni sevmiyor falan dedi. sonra onunla bi cafe'de buluştuk her ne yaptıysa kendime geldiğimde adamın evindeydim ve hiç bir şey hatırlamıyordum. ağlamaya başladım ve beni tehtid etti. senden ayrılmamı onunla olmamı yoksa sana anlatacağını söyledi. bende senin vereceğin tepkiden korktum ve ayrılmak zorunda kaldım. o süre içinde benimle zorla berbaer olmak istedi ve ben sana aşık olduğumu anladım. o adama seni sevdiğimi, aşık olduğumu anlattım ve bana zorla 2. ci defa sahip oldu. ne istersen yap bana bağır, döv, öldür ama ben sana aşığım seni seviyorum ''

şimdi yanında durmaya çalışıyorum ama hazmedemiyorum biri ona dokundu, dürüstçe her şeyi anlatsada güvenemiyorum. ne yapacağımı bilmiyorum sözlük.
güncel Önemli Başlıklar