bugün

kadınların kibar erkeklerden tiksinmesi

Karı kelimesini, kadın yerine ne zaman kullanmaya başladım anlatayım.
Birgün işyerinde bir çocuk vardı. P.çin önde gideniydi.
Evli, dul, bekar, 18 lik önüne gelene yapıştırır affetmezdi. Kızlar çocuk için ağlardı. Aşırı değer verirlerdi. Çocukta tip yoktu, sadece vicdansız hırslı ve hareketliydi. Kadınlara asla saygı göstermezdi. Kadın yerine "gari" derdi. Arayıp para isterdi. Birgün işyerindeki dul bir gariyi işyeri ambarına attı. Ardından gari kendini beş yıldızlı otele götürdü 2 gün tatile. Çocuk amcam vefat etti diye izin aldı. 2 gün gariyleydi otelde. Bunların hepsi gözümüzün önünde oluyor. Sonra başka bir gün 19 luk bir kız mesaj ve fotoğraf attı buna. Kız üniversiteli. iç çamaşırını çekmiş atmış, çocuğa diyor ki ev arkadaşım memlekete gitti bir hafta yok. Canım çok sıkılıyor. Yemin ederim çocuk nenem vefat etti diyerek müdürden izin aldı gidip üniversiteli kızın evinde kalmaya gitti 4 gün. Fotoğraf attı bize ardından.
işte o günden beri garii karı kelimesini öğrendik ve kız isteme olaylarının saçmalık olduğuna emin olduk. Şimdi bu karilerle evlenmek istesen melek kesilir donuna kadar soyarlar adamı. Şu kilolarca altın takana ev araba alana allah yardım etsin.
Eklemeyi unuttum çocuk işten çıkarken bütün garilerden birbirinin haberi olmadan 2 şer bin lira borç aldı. Ödemedi de.
Saf kibar naif ol seni göreyim bu kariler sana 20 tl yedirmeyi bırak, elini tutturmak için yüz bin tl ni yerler.
güncel Önemli Başlıklar