göksel kaya

1. 21.
    Namı diğer atatürk e benzeyen adam.

https://youtu.be/sYPn5BDK3HY

Şu ve şuna benzer birkaç video izledim, direk başkaları gibi hemen önyargılı davranmayayım diye.

Adam sıradan bir vatandaş iken, atatürk'e çok benzediğini farkeden ve oyuncu olan biri tarafından oyunculuk şirketlerinden birine öneriliyor. Müjdat gezen sanat merkezi'ne oyuncu adayı olarak giriyor.

Olay buradan sonra başlıyor. Adamı kullanmalar, programlara çıkarmalar, kullandıkları gibi de para vermemeler. Adam diyor; "ben oyuncuyum, herkese para veriyorsun, bana niye vermiyorsun", verilen cevap şerefsizce, "bundan para mı alacaksın!". Çıkarma o zaman arkadaşım, hem adam üzerinden prim yap, hemde parasını verme. Adam diyor "benimde yaşamımı idame etmem için para lazım".

Yahu bu adamın zerre suçu yok. Göksel kaya üzerinden prim yapanlardır suçlu olan. Adama sarılıp kurtar bizi paşam diyerek ağlayanlardır suçlu olan, adama paşam paşam diye sarılıp öpenlerdir suçlu olan.

Göksel kaya ile tanışıp ardından -sırf atatürk'e benziyor diye- ilişkiye giren kadınlar, adım gibi eminim ki bu adam pompalarken "atam sok, paşam kökle" diye inliyorlardır altında.

Velhasıl kelam, bu adam atatürk değil, bu adam ardahanlı göksel kaya. Bunu farkedin artık ey şuursuzlar.
    18 -3 ... neflodi

Alakalı Başlıklar

Devamını Görüntüle