bigbangtheory deki ruh hastasi

1. 392.
    Geçen bir şey yazmıştım da bir sürü demagoji ve laf kalabalığı ile cevap vermişti. Bilal'e anlatır gibi yazayım bu sefer...

1- yetkililer olarak sözlüğün ebesinin sikildiğiyle ilgili 15 tane sebep belirtip bunlar düzeltilsin diye çağrı yaptık.
    2- sen bu 15 sebebin hiçbirine değinmedin. Neden böyle bir şeye gerek duyduğumuza da değinmedin. Dile getirdiğimiz şeyler hakkında yorum yapmadın.
    3- o kadar hengamenin ve kaosun içerisinde, herkes bahsi geçen 15 maddeye bir şeyler karalarken sadece 'bunlar olmazsa istifa edecek misiniz' dedin. Konu sözlüğün sikilişi. Konu buna tepki koymamız. Sen hepsini siktir edip diyorsun ki 'istifa edecek misiniz?'
    4- biz bu ayaklanmayı başlatırken senin biricik kankan (bkz: dibi dibi rek) panelde moderatörü yalayıp, senin yazılarını panele atarak bizi istifaya davet ediyordu.
    5- sen bizden delikanlılık bekledin ya o gün. Biz o delikanlılığı gösterdik ya hani. Moderatör götü yalayan kankana neden 2 cümle kuramıyorsun?
    6- istediğime istediğimi yazarım canım nasıl isterse dedin. Bana, bize yazıyorsan, istediğine yazıyorsan... o kişiler de gelir sana yazamadıklarını sorar. Spruyorum da. Moderatör götü yalayan biricik kankana neden 2 çift laf söylemiyorsun?
    7- bundan sonra samimi olmadığın her dakika artı hesap kasmaya çalışan birisi olduğunu düşünüyorum. 30 hesap alan Seri eksici tayfa sözlüğe dadandığında en çok senin sesin çıkıyordu çünkü...

Son olarak. Biz postamızı koyduk restimizi çektik. ister rest de ister blöf. Karşı taraf yemedi biz de delikanlı gibi bıraktık.
    Senin gibi başka bir yetkiliye küfür edip atılmadık. O gün biz burada anasının amı kadar sıkıntıyı dile getirirken hepsini siktir edip kelle istiyordun. Sana 'istediklerimiz olmazsa onu da yapacağız abi' dememe rağmen istifa da istifa yazıyordun.
    Bak biz delikanlılığımızı yaptık. Şimdi sen çok objektif ve hakkaniyetliysen moderatör götü yalayan (bkz: dibi dibi rek) kankana da bir şey söyle de, 'tito abimiz sevdiğimiz bir adamdı, janti abimizdi' diyelim.
    Aksi halde o kadar sahte duyar kasma, kaç artı oy lazımsa verelim.
    'Kendini öne atan çocukları yiyelim kankileri görmezden gelelim' Yok öyle.

O kankine de söyle biraz daha yalasın, sever o *

Edit: Yönetimini ayrı kavgasını ayrı sikeyim sana bir şey olmasın.
    Ben duyarlı, hakkaniyetli, göte göt diyen tito abiyi arıyorum.
    O götler senin kankan olunca mı popo oluyor abi?

Yeterince kankan olamadık mı bize o davranışı çektiğinde nedir?
    13 -12 ... alkolik oldum