bugün

eve erkek atma teknikleri

öncelikle karin'in ukte'si oldugunu belirteyim. benle alakası yok olayın sözlük.

neyse;

erkek arkadaşı eve atmak için geliştirilmeye çalışılan ve üstünde düşünülüp faaliyete geçilmesi için zamanı gelmesi beklenen tekniklerdir.

bir erkeği eve atmaktan daha kolay bir şey yoktur bir kız için. hele ki güzel, alımlı, taş ve yalanası iseniz.(eğer öyleyseniz ve niyetiniz varsa özelden mesajlarınızı bekliyorun şekerler.)

erkek güçlü, işbilir, yardım sever ve iyi niyetli gözükmek ister hep. bundan yararlanarak, evde ki bir eşyanızın bozulduğundan, kırıldığından, yerini değiştirmek istediğinizden veyahut görünüşü hakkında bilgi edinmek istediğinizden bahsederseniz bir erkeğe, onun yardımına ihtiyacınız olduğunu söylerseniz anında atlar olaya. yardıma ayakları tötüne çarpa çarpa koşar.

+ hayri, televizyondan anlar mısın az çok?
- eımm, bi şeyler yaparım ne oldu ki?
+ ya türksat 3a uydusuna geçti ya kanalları hep gitti gelip bi ayarını yapabilir misin?
- ah tabii canım. dert ettiğin şeye bak.

iş yerinizde ki bir arkadaşınızsa bir yemek teklif edebilirsiniz ona. dışarda bir yemek ısmarlayacağınızı söyleyin ilk başta, sonra dışarda ki yemeklerin temizliğinden ve hijyenikliğinden* yana olan şüphelerinizi sunun sonuç olarak evde kendinizin yemek yapabildiğini ve isterse evde yiyebileceğinizi söyleyin.

+ bora sen yemek için nereye gidiyorsun?
- kır pidecisi var arka sokakta ayran falan bedava oraya neden sordun?
+ hımm.. ya cok güzel bi yer biliyorum yarın seni götüreyim mi? hem kır pidesi ne?
- karın doyuran bi şey. olur gidelim madem.
+ ben ısmarlarım ama.
- valla süper olur. (mal bora)

ertesi gün;

+ bora biz bugün yemeğe cıkıcaktık ya? kuzenim trafik kazası geçirmiş, yanına gitmem gerek daha sonra gerçekleştirsek bu planı?
- problem değil canım, çok geçmiş olsun yapabilceğim bi şey var mı?
+ ah canım, çok saol.

+ aloo? mehmet nbr canım? bi şey teklif edicem; bu akşam bana gelsene portakıllı ördek yapıcam.
kıçına baharat falan sokarız beraber. ördeğin..

dediğim gibi bir erkeği eve atmak çok kolay bi iş, fakat her kızın kafasında ki erkek figürü ayrıdır ve o figüranı bulduğunu zannettiğinde hayali gerçekten uzaklaştıkça o da eve atmaktan vazgeçebilir. ve her kızın/kadının/bayanın alternatif bir erkek arkaşı vardır, olmuştur, olucaktır.

(tekrar söylüyorum mesaj atabilirsiniz, çekinmeyin lütfen.)