bugün

karısına satırla saldıran eski koca

eskişehir merkezde gerçekleşen olaydır. ayşe tuğba arslan isimli kadın 24 yıl boyunca evli kalıp 6 ay önce şiddetli geçimsizlik sebebiyle boşandığı kocasının satırlı saldırısına uğramış. kansız herif kafasına defalarca satırla vurmuş. hayvan kesiyor sanki pislik. kadın yoğun bakıma alınmış tedavisi sürüyormuş tabii hayati tehlikesi var. tüm bunlar olurken adamın uzaklaştırma kararı olduğu ayrıntısını da vereyim. sahiden nedir bu uzaklaştırma kararı? caydırıcılık bunun neresinde? kocaları tarafından öldürülen kadınların hepsinin uzaklaştırma kararı var peki sonuç ne?? bağlayın şerefsizlerin ayaklarına kelepçe, kadına da yanında taşıyabileceği bir cihaz, yaklaştıkları anda elektrik falan çarpsın o adamları. adamın savunması çok ilginç bu arada "Eşimin birlikte olduğu kişiler sürekli olarak beni tehdit ediyordu. Tehdit ettikleri için ben de hazırlıklı olmak için evde bulunan satırı yanımda bulunduruyordum. Olay günü sokakta gezindiğim esnada eski eşim Arslan ile karşılaştım. Kendisi beni tahrik edici cümleler kurdu. Ben de bunun üzerine cinnet geçirerek yanımda bulunan satır ile eski eşime vurdum. Daha sonrasını hatırlamıyorum. Yapmış olduğum eylemden dolayı pişmanım”. o.ç kadını mesai bitiminde takip etmiş gidip. polis de saldırıya uğramasın diye hastaneden gizlice çıkarmış. yok abi ya gerçekten değişmesi lazım bazı şeylerin https://www.haberturk.com...irdi-pismanim-dedi/658310