bugün

en başarısız başbakan

ülkeyi adeta kurtlar sofrasına dönüştürüp yolsuzluk rüşvet rant israf rekortmeni haline getiren, nerede ülkenin doğal miras ve güzelliği varsa yok ettirip yerine beton diktiren, adım başı her yere imam hatip açtırıp başkalarının okulunu imam hatipe dönüştürüp milletin çoluk çocuğunu mağdur ederek eğitim sistemine kazığı atan, yerli tarıma kazığı atıp patates soğan gibi temel gıda maddelerini dişarıdan temin edilir hale getiren, düşük maliyetli üretim adı altında halk sağlığını hiçe sayan, yerli sermayeyi abedeye yahudilere araplara satan, rant zirvedeyken döneminde türkiyenin ihmal kaynaklı iş cinayetlerinde dünya ikinciliğini gördüğü, gülen cemaati gibi devlet kadrolarını soru çalarak ele geçirebilme potansiyeline sahip yılanlara mavi boncuk veren, hiçbir kazancımız olmadığı halde bop adı altında abede ile bir olup suriyeyi başımıza sararak milyon dolarlık zararlara mal olan, döneminde kürt terör örgütlerinin güçlenerek tc sınırının güneydoğusunda böylesine bir üs kurabildiği kişidir.
güncel Önemli Başlıklar