susamam şarkısına verilen cevap

1. 8.
    gelip geçmiş en cringe videolardandır. zaten sol üst köşedeki bozkurt işaretinden anlamalıydım. destanları zoofili olan ve bununla gurur duyan sapıklardan ne beklenir ki?

tutturmuşsunuz pkk'dan niye söz edilmedi diye. ayrıca adam resmen sanki türkiye'den değil de kongo'dan bahsediyor diye açtı videoyu ya. bu ülkede polis şiddeti yok mu arkadaş, hayvana, kadına, erkeğe şiddet yok mu? klipte geçen her kelime gerçektir. her kelime türkiye'dir. ülkenizin milliyetçiliğini yapıp havhav diye ağlayacağınıza ne hale geldiğine bakıp oturun ağlayın. bunun eseri de sizsiniz. hala neyin milliyetçiliğini yapıyorsunuz ya? hiç utanmanız yok mu? gerçekten ülkesini seven insanların takılması gereken nokta pkk mı? hepiniz gerçekten o logodaki gibi köpeksiniz. ama en kuduzundan. kudurmuşsunuz. kanınıza dokunan tek şey bir toprak parçası için savaşan askerler ve pkk. başka hiçbir şey yok. ülke ne haldeymiş, neler dönüyormuş yok. pkk diye diye kuduruyorsunuz. buraya çok çok daha ağır şeyler yazmak isterdim sizi daha da kudurtmak adına ama yapamam. biliyorsunuz ülkenizdeki gazeteciler bile içerdeyken benim burada propaganda yapmam korkunç olur hayatımı bitirirler.

neyin ne olduğunun da aslında hepiniz farkındasınız. sadece beyniniz yıkanmış ve ses çıkarırsanız bozkurt b*kuna saygısızlık etmiş olursunuz sanıyorsunuz. yemin ederim ki korkunçsunuz. bu ülke sizin yüzünüzden bu halde. hiçbir hizmetiniz yok bu ülkeye. ancak asmak kesmek kelle uçurmak. bu kadar. faşistler.
    2 -2 ... etik olmayan biri