diyarbakır mardin ve van belediyelerine operasyon

  1. 11.
    malumun ilanıdır. devamı da gelecek gibi. buradaki en koyu muhalif yazarlardan birisi olsam bile bu olayda hükümet sonuna kadar haklı. belediyenin kaynaklarını terör örgütüne kullanan, belediye işçilerini terör örgütü mensuplarından seçen ve belediyeye siyaset ile politika ile bürokrasi ile hiçbir alakası olmayan tiplerle "eş başkanlık sistemi" getirenlerin "türkiye cumhuriyeti" devletinde böylesine makamları işgal etmeleri saçmalık.

    seçimden öncede böyle olacağı belli idi. yöre halkı böyle olacağını bile bile neden hala bunları seçti hiç bilmiyorum. istanbulda, ankarada, izmirde, bursada vs yaşayanlar olarak orada yaşayanların psikolojilerini anlamamız mümkün değil. ha neden seçim yapıldı orada derseniz onuda bilmiyorum. gereği yerine gelsin diye seçim yapılmış belli ki. seçilenler de bunun olacağını bile bile hala neden terör örgütüne destek verirler anlamak mümkün değil. nereden baksan tutarsızlık.

    bir de diyarbakır, mardin ve van ile alakalı olayda hala "ekrem başkan"a laf atmaya çalışmak nasıl bir mallıktır çözmek mümkün değil. çok acıtmış 23 haziran seçimleri belli ki bu kuyruk/g.t acısı 4 senede çıkmayacak belli ki.
    17 -5 ... mel mel bakan gibson