bugün

yazarların rüyaları

Bir adet ilkokuldaki platonik kiz ve Youtube fenomeni iceren ruyadir. Ayrintiya girmeyecegim cunku biraz ozel seyler de oldu ama o youtube fenomeni kiz aglayarak dersten cikmasaydi hoslandigim kizi gorebilecektim. Cunku ben sigara icmek icin asagi inmistim ve hoslandigim kizi da cagirmistim. Ikimiz de ondan oncesinde kustuk ve Tam da o gun spontane bir bicimde ona matematik formullerini cozmesinde yardimci oldugumda barismistik ve ben de gel asagida bi sigara icelim demistim. Sonra baktim arkamda kiz yok bahcede okulun serserileri lounge muzik dinliyor. Nereden geldim buraya dedim. Serserilerden Birine sordum megerse ders varmis benim ve baslamis kiz da ondan inmemis benimle. Tam derse gireyim bari yoklamada gozukeyim hem de cikista hoslandigim kizla birlikte eve gideriz diyecektim ki youtube fenomeni kiz aglayarak kapiyi acti ve "hoca beni dersten atti, cok sinirli su an girme, gel asagi inelim" dedi. Haliyle derse giremedim ve yine asagi indim. kizi da goremedim. Ders de muzik dersiydi.

Su an canim sikkin. Gidip bi sigara iceyim bari.