sözlük yazarlarının itirafları

1. 170034.
    Yaklaşık 2 aydır herkesle görüşmeyi kestim.yeni bir sayfa açtım hayatımda.bütün pis işleri de bıraktım.kolay olmadı.hala etkileri de sürüyor tabi.bu yaştan sonra önceliklerim farklı artık.hani mafyadan kolay çıkamazsın ya biraz onun gibi oldum.hala görüştüğüm ancak yavaş yavaş görüşmeyi bahanelerle azalttığım birisi var.sabahları kalkınca aklıma gelmeyen ,gün içinde içimde heyecan yaratmayan birisi.benim için fuckbpdy durumunda ama ona göre durum farklı.işin enterasan tarafı benim içimi kupırdatan birisi var.en yakın arkadaşı.ara ara mesaj atıyor ancak arkadaşmış gibi yazışıyoruz.resmiyette arkadaşıyla beraber olduğum belli değil ama biliyor o da tabi ki her bir haltı.alttan alttan çok zorluyor beni.bende sigarayı bırakmış vücut gibi ellerim titreye titreye yazıyorum onunla.diğer arkadaşına öesaj attım bu gün.herşeyin benim için bittiğini artık zorlandığımı söyledim.korkum bundan ayrıldıktan sonra diğeri ile başlamak ama yapmayacağım.artık hakim olacağım kendime.uyuşmuş gibi olacağım belli bir süre.ama alışacak vücudum biliyorum.beynim zaten kimseyi istemiyor artık.olması gerektiği gibi olacak herşey.hayırlısı bakalkm...
    4 -3 ... delikanligolge

Alakalı Başlıklar

Devamını Görüntüle