buluşulacak sözlük kızını ekmek

1. 11.
    Sene 2013, mayıs ya da hazirandı (o kadar ki önemsiz), birkaç hafta çok da sıkmadan, düzeyli ateşte sohbet gerçekleştirip buluşmaya karar verdik. O zaten, -onunla birlikte birkaç yazarın yaptığı gibi- aynı şehirde olmadığımız için kündesel hareketlerle kovalıyordu beni. tek amacı buluşma ayarlamak ve o an boşalmamak için önceden tuvalete gitmekti. bu, daha önce tanık olmadığı bir sayıklama ve dudak bükmeyle tanıştıracaktı onu. boru değildi.

Neyse telefonu kapattım. O arada diğerleri bastırdı, "ahaha adamlarım yine yükselişte lan" dedim. O aradaki yarım saatin nasıl geçtiğini bile anlamadım.

kesin geldi, cesaretini toplayıp oturamadı masama diyerek haklı bir tespit yaptım kendimce ve dağıttığım yargidan bir parça koparıp onu affettim. Ama saate Baktığımda yarım saat yemişti sevişmemden! Derhal "ben zaten biliyordum cesaretini toplayamayacağını,bari zamanımdan yemeseydin allahin belası" diye sms attım.zira 10.000'lik mesaj hakkîmı bi şekilde kullanmalıydım. Sonra sözlükte saç teli hakkıma düşen 5 erkekten ardı ardîna mesajlar gelince, 9.998. Mesaj hakkımı da "gel beni al" yazarak en kaslısına attım.

Sonrasına rtük izin vermiyor.baya yükselişteydi.k.
    4 -4 ... liliith