devlet bahçeli nin yerel seçim düzenlemesi teklifi

 1. 1.
  Tüm belediyeler il bazında seçilsin, ilçe belediyelerini ili kazanan başkan atasın gibisinden bir önermede bulundu devlet bahçeli.

  Bu zamana kadar devlet bahçeli nin memleket adına mantıklı ve yararlı bir teklifte ya da önermede bulunduğunu hiç hatırlamıyorum. Bu da aynı tür yararsız bir önermedir. Bunu meclisten geçirmeye çalışabilirler(şimdi diyeceksiniz hangi meclis amk, haklısınız).

  28 şubat sonrası gidilen seçimlerde bahçeli yancılık görevini devralmıştı. O gün ki bahçeli hala aynı bahçelidir. iktidar anasına sövse gün gelir yanına yamanır, üç beş makam uğruna yine de delikanlı gibi ortada dolaşır. Akıl sır ermiyor doğrusu. Bozkurtları akkurt yaptı şimdide, milliyetçiliği ayakları altına alanlara, barış süreci ayağına güneydoğuda pkk nın şehirlere yerleşmesine göz yuman adi şerefsizlere tasmasını verdi. Sadece bununla da kalmıyor biliyorsunuz. Chp ye iyi partiye ve saadet partisine fetöcü diyen fetullah hazretleri efendimiz hasretinizden yandık tutuştuk sözlerini hala hatırladığımız has fetöcü iş birlikçisi biri ve bir partiyle hangimiz daha iyi yalan söyleriz ittifakındalar şimdide.

  Bakalım türkiye yi şimdi hangi maceralar bekliyor. Memleket iyice hugo ve tolga abiye döndü.
  0 ... pehlivanoglu x
entry'i yoruma kapat
 1. henüz yorum girilmemiş.