ekşi sözlük

1. 9829.
    sırf bu ara canım sıkıldığı için ve bolca boş vaktim olduğu için çaylak olarak hesap açmıştım. ancak insan bir süre sonra okumaya devam etmeye dayanamıyor. çok kişi olması hem avantaj hem dezavantaj. çünkü her konuya sazan gibi atlayan bir kitle var. ve aynı sığ düşünce, aynı onay yüzlerce entry ile devam ediyor. sonra biri tersini söylüyor. bu sefer de tersi entry yüzlerce devam ediyor. ekşi sözlükte biraz takıldıktan sonra ülkeden ümidi kestim. ekşi sözlük dedikleri yer bile böyleyse (en azından sosyal medyaya adapte olmuş 18-40 yaş arası, çalışan veya öğrencilerin oluşturduğu topluluğu içeren yer) ülkenin daha da kötü olmasına şaşırmamak lazım diye düşündüm. ve neyin tribinde olduğu belli olmayan yüzlerce entry giriliyor. bütün entry'lere ben şu kadar yıl yurt dışında yaşadım diye başlayan bir kitle var. ve yazarların büyük bir çoğunluğu mizahtan yoksun. ben bu entry'nin benzerini orada da yazdım uludağ sözlük başlığında ama tabii çaylak olduğum için kimse yanlış düşünüyorsun ya da doğru düşünüyorsun demiyor. belki de yazar olunca da demiyordur. ayrıca yazar olmak için fazla bekletiyorlar. insan yazar olduğunda da yazası gelmiyor haliyle.
    7 -1 ... hicin evladi
entry'i yoruma kapat
  1. henüz yorum girilmemiş.