bugün

ezanı tanklar susturamadı toplarınız mı susturacak

başlığın tam hali, "bu ezanları tanklarınız susturamadı toplarınız mı susturacak " şeklindedir ıslık seven kardeşlerim.

bir misvak mizah dergisi karikatürü.

"karikatür" denirse tabe. az önce gördüm ışıklı dostlar, aqepe teşkilat başqanı erkek sefkilim hayrullah paylaşmış feysbuk sosyal medya hesabında. şoke oldum o an.

ellerim istemsizce eksi oy butonu aradı ama mamafih feyste yok biliyorsunuz, "yaboz lütfen" diyerek yorum yaptım. hofff yha. çok cnm sikildi ,(telden yazıyorum da) acaba bana mı laf sokuyo misvak.

bunu düşünüyorum, zira geçtiyimiz gün taksim de ıslık çalarak ezanı purotosto edenlerin için de bende vardım. hoca "allahu akbar" der demez ıslık çalmaya başlamıştım. "filivuuu fiiii fivvv" diye.

tabi yha, bana diyolar.

ulan misvak, az deyilsin var ya. bütün açıklarını bir bir inşa ettiyim için bu göndermelerin, deyil mi. "toplarınız mı susturacak" diyo yha. "top " diyo ben gibi ışıklı, layiqçi bir geye "top "diyo.

düşünebiliyor musunuz sevgili geyler "top" diyo. ne demek lan top. maç mı ediyorlar benimle. 15 erqeq, hıı 15 erqeq mi dedim ben. ay içim bi hoş oldu ayol! evet.

görsel