akp seçim arabasının direkten elektrik çalması

 1. 16.
  Park etmiş parti aracının yanına trofadan tekerin yanına kadar kablo uzatıp bunu video çekerek manupulasyon yapacak kadar seviyeyi düşüren bir muhalefet elbette seçim kazanamaz.

  Araç çalışır vaziyette değil herhangi bir müzik vs de çalmıyor. Videonun sonu yok. Videonun sonunu göster, en sonda gördüğüm tek şey arabanın önün de herşeyden habersiz oturanlara karşı arabanın arkasından tekerin yanına kadar çekilmiş kablo ve videonun devamı da yok. böyle ayak oyunlarıyla seçim kazanacağını sanan acınası bir muhalefet var işte.

  Kanıt diye koyduğu videoların hiç birinin başı sonu yok hep böyle o seçim arabasının önünde oturanların arkasından iş çeviren videodaki çakal gibi bir metodolojiyle insanları manupule edeceğini sanıyor.ancak düşük iqlu kişilerde işe yarar bu metod.

  Yani yalan manupulasyon çarpıtma asparagas yanıltma hile ...

  Hemen hemen tüm. Entryleri böyle bunun

  anlatmaya gerek yok görüyorsunuz .

  Edit: bir barrrış pıtırcığı hatlar yenilenmiyor diye heba olan elektrik falan demiş , Türkiye de elektrik hatları yıllarca yenilenmedi. elektrik hatlarının yenilendiği iki dönem var özal dönemi, ve Erdoğan dönemi. Bu iki dönem haricinde ciddi bir çalışma yatırım yapılmamış bu yönde

  Eee ne bilsin, gerçi Bilse de anlamaz, anlasa da çarpıtır bu solcu kafa.
  0 -2 ... isminiunutanadam