bugün

sevgiliye çiçek almak

(bkz: ne gereği vardı şimdi)

kızların her daim bekleyip ama alınca artık nasıl bir metabolizma, nasıl bir heyecansa saçmalayarak geri dönen eylemdir. efendim vakti zamanında çok iyi ama bi o kadar saf mı desem ne desem bilemedim, öyle bi sevgilim vardı. yaz günü o montu giyişim bile yetmesi lazım iken ben ona çiçek alıp o montun içine sokuşturuverdim. yolda çiçekle gitmek bildiğiniz üzere zordur erkekler için. o psikoloji falan. aman aman, göndereceksin çiçeği, olmuyor.. herneyse ben bu dandik durumda almışım gitmişim sefgülümün yanına, mutlu mesudum, bir de ne duyayım..

''ne gereği vardı şimdi''

g*tüne felam sokarsın diye aldım diyecektim. zor tuttum yiminle..bre güzelim bre hayatım benim, nasıl ne gereği vardı lan, ne demek ne gereği vardı. yeriz diye aldım ben onu..tee allahım. sonra düşündüm ne gereği vardı şimdi nin anlamı nedir diye yani ben o çiçeği getirmesemde o beni seviyormuş, o bana aşıkmış, niye getirmişim falan. e getirmesek, romantik olmasak öküz oluyoruz..ne gereği varmış.. yaz günü terden bok gibi kokmuşum..yapmayacaktın gerçekten bunu..olmadı..
güncel Önemli Başlıklar