bugün

sözlük yazarlarının itirafları

Bugun yasamimdan bir kesti yazmak istedim.Yillar once yaratikla tanistim yasi calisma hayatini baslamis yol almasi gerekirken issiz gucsuz agzi laf yapan davranisiyla cagdas dusunceli gozuken aile yapisini mazbut orta halli yapisiyla iletisimimiz evlilige gitti bunlarin aile kisminin tam tersi maddi durumun asalakla idare edildigini ahlaki yonu pislik icine oldugunu yaratik perdelemeye calissada zaman icinde ortaya cikti bu arada biz tanisip arkadaslik ilerleyince bi ise basladi isin vitirini guzel gozukuyordu yaratik icin zamanla her yonden batik olan ailesi duze cikti bana karsi sevi saygidan bahseden yaratik karni doydu sekli duzeldi basladi aslina yani sokak erkek fai..ligine onu bunu dolndirmaya yani beni cocuklarimizi seviyorum oluyorum bitiyorum maskesi sikti ve dusdu def olup gitti.Ancak baba oldugunu unuttu onada cok gormuyorum babasi tarafindan tacize ugramis bir yaratik baba olmustu ben bunu yillar yillar sonra ogrendim sidi cocuklara anlatamam her ne olursa olsun baba dedikler yaratigin ahlak yoksunu oldugunu farkindalar gorumuyorlar ancak bu iletisimsizlik cocuklar icin cok iyi olmadiginida biliyorum.Ne yazikki anne baba ayrilirken babanin yolunu cizen onunu olunca anne yavrularinin baba ozlemini gideremiyor.Cocuklara ozur dilenmeli.