bir karıya nasıl yaklaşılır

 1. 21.
  bakın beyler;

  kendinizi ne kadar makyajlarsanız makyajlayın, kadın kısmı, sizi iki cümlede embriyo halinizdeki karakterinize kadar sezer.
  bu ne demek?
  kasmayacaksınız, saydam olacaksınız, şeffaf olacaksınız.

  kadına salt sevişme amacı ile yaklaşıyorsanız; -bunun ayıp olduğunu düşünüp- bu fikri, çicekle böcekle örtmeyeceksiniz(kadın sezer).
  "seni beğeniyorum, arzuluyorum" laflari; dolambaçli kinayelerden daha tahrik edici ve daha iknası kuvvetli itiraflardır.

  kadının duygusallığını değil mantığını besleyin evvela. yani ona yaklaştıran rüzgarın hangi duygudan estiğini açıkca hissettirin.

  eğer uzun vadede bir ilişki yaşayacaksanız, anı kurtarmak adına dahi minik yalanlar sokuşturmayın araya. tamam, belki anlar kurtulur ama ilerisi için feci kalifiye paranoyak yetiştiriyorsunuzdur farkinda olmadan.

  sonra dokunuşlar... hicbir kadına dokunmamış gibi dokunun ona, vücudunun her yeri(saç teli de dahil) ile besleyin kendi vücudunuzu.

  kadın denen insana, herbir dokunuş'un, dokunuşlardaki kıvrılma ya da baskının neye tekabül ettiği doğmadan kodlanmıştır. bu nedenle hafife almayın ellerinizin sihrini.

  sonrası için tekrar buluşmak ümidiyle, liliith sundu.
  16 -6 ... liliith