bugün

ben bu yazıyı sana yazdım

Her geçen gün biraz daha acıyor canım. Her geçen gün biraz daha kan kaybediyor hayallerim. Su alan bir gemi misali her geçen gün yavaş yavaş batıyorum . Uyu acını unutursun diyorlar şimdi uyumak istiyorum . Uyumak ve acımı sonsuza dek unutmak istiyorum . Artık bir gün gelecek diye beklemek istemiyorum. Sana şiirler yazmak istemiyorum . Seni anlatmak istemiyorum . Seni hatırlamak istemiyorum . Bana yaşattıklarını unutmak istiyorum . Ama sen unutma sen hiç unutma! Onu hiç umursamadım değer vermedim salak aşık oldu bana de . Söylediklerini hiç dinlemedim daha da çok sevdi de. Günlerce mesaj attı tek kelime etmedim de. Üzdüm Onu çok üzdüm de onun bir kadın olduğunu umursamayıp defalarca gururunu ayaklar altına almasına izin verdim de. O üzüldükçe ben sevindim . "O" ağladıkça ben güldüm de. Gördüğüm yerde başımı çevirdim kendinden iğrendi de. Yalanlar söyledim hepsine inandı de. Onu sevdiğimi söyledim. En çokta buna inandı de. Çok hoşuma gitti onun bu halleri de. O üzüldükçe ben güldüm de . Hadi utanma aferinler ver kendine, kırmızı kurdeleler tak kendine. Ama unutma Sen Benim Canımı Yaktın Diye Bende Başkasının Canını Yakacak Değilim. Aksine onu öyle mutlu edeceğim ki yerinde olmadığın her güne lanet edeceksin. Artık Unutmak istiyorum seni! Tamamen unutmak istiyorum! Bir şeyi değil birçok şeyi unutmak istiyorum .Bir rüyam vardı yarım kaldı unutmak istiyorum . Bir sözüm vardı umut kokan, bir şarkı vardı dilime dolanan unutmak istiyorum .Bir yabancı vardı bir yabancı vardı adı neydi unutmak istiyorum . Bir yalancı vardı en son ne demişti unutmak istiyorum!Bir umut vardı adı neydi unutmak istiyorum! Seni Tamamen unutmak istiyorum Seni Tamamen unutmak istiyorum! ihanetlerini, Yalanlarını, Bana yaşattıklarını unutmak istiyorum. Uykularımı bozuyorsun, Sabah kahvaltılarımı unutturuyorsun, iştahımı kaçırıyorsun. Sen düpedüz ara ziyansın bana unutmak istiyorum Seni! HERYERDE sen varsın. Her YÜZDE SEN! DiLiMiN UCUNDA SEN !BAŞIMIN iÇiNDE SEN! KALBiM DE SEN! iÇiM SEN! DIŞIM SEN! KADER MiSiN? ECEL MiSiN? NESiN SEN? Unutmak istiyorum Seni canımı yakıyorsun içimi acıtıyorsun hayatımı darmaduman ediyorsun beni benden alıyorsun unutmak istiyorum! Çık Aklımdan Yeter Yeter! Girme rüyalarım olma Gecemi Gündüz Yapma. Nefret ediyorum bu şehirden sen kokuyorsan eğer heryerde bir anın var sen yoksan geçtiğim her yolda bir hayalin var. Gözlerimi kapatıyorum sen açıyorum sen HERYERDE Sen HERŞEYDE Sen! Yoruldum artık seni sevmekten seni düşünmekten her yüzde seni aramaktan unutmak istiyorum. ihanetlerini bile unutmak istiyorum. Senden nefret etmek bile istemiyorum . Bana seni sorsunlar istemiyorum! Yeter artık seni unutmak istiyorum Ama özleyeceksin! SABAHLARA kadar kara kara düşüneceksin. Kimi zaman paylançoyu oynayacaksın! Dışından güleceksin ama içini bir tek sen BiLECEKSiN. Korkucaksın için parçalanacak acıdan kıvranacaksın ama yanında ben olmayacağım! Sol tarafın hep boş kalacak. işte o zaman tekrar tekrar düşüneceksin. Düşündükçe SEVECEKSiN SEVDiKÇE BiTECEKSiN! Mevsim geçer. Gölge veren ağaçların dalları kurur, sabır taşar! Canından Yâr saydığın bir gün el olur aklın şaşar! Dostun düşmana dönüşür. Düşmanın kalkar dost olur öyle garip bir dünya. Olmaz dediğin ne carsa hepsi olur !Düşmem dersin düşersin! Şaşmam dersin şaşarsın ! En garibi de budur ya öldüm der durursun ama yine de yaşarsın. Birgün ölme hergün ölmen dileğiyle.
güncel Önemli Başlıklar