mng kargo

 1. 293.
  yakınımdaki şubeleriyle trajikomik bir olay yaşadım bugün.

  Olay şöyle gerçekleşti:

  Güzel havanın vermiş olduğu keyifle elimde bir bardak çayla balkonda biraz oturayım dedim. Tam o esnada 4 gündür ellerine ulaşan siparişi dağıtıma çıkarma lutfunda bulunmayan mng kargo aracı göründü ufukta. Araç eve varıp kapıyı çalmadan otomatiğe basıp kapıyı açmıştım bile. bekledim bekledim bekledim ne gelen var ne giden. pencereden bir baktım ki araç uzaklaşıyor evin önünden. koşarak aşağı indim. evet bir kağıt yapıştırmışlar kapıya geldik bulamadık yazanlardan. sinirim zıpladı hemen şubeyi aradım. telefonu açan kadın laubalilik konusunda sınır tanımayan, aşırı rahat biriydi. ya sabır çektim ve sorunumu anlattım," görüp kapıda beklememe rağmen zili çalmadan not bırakıp gitmiş kurye Ahmet bey" dedim. "haaa tımım yaaa ben bi arıyım aammeti hamfendi" cevabını aldım. 5-6 aramanın ardından aaamete ulaşıldı çok şükür ve kadın tam olarak şunları söyledi aaamete:"aaaamet monna rosa'nın siparişini vermemişsin, zili çalmadan kapıya bırakıp gitmişsin kadın sizi videoya çekmiş whatsapptan attı şimdi bana, vallaaa başın ağrır söyliyim ver şu karının kargosunu bela almak istemiyosan"
  sonra bana dönüp hanımefendi "arkıdaşlar o bölgeden ayrılmış, siz gelip alın yarın kargoyu"dedi.

  Baktım çalışanların hepsi ruh hastası hele bu kadın olmayan şeyleri poposundan uydurup sallayan bir manyak, en iyisi uğraşmayım "kendim alıyım" dedim ve telefonu kapattım.

  tam her şey bitti derken, art arda kapı zili çalmaya başladı. evet gelen mng kargoydu. aamet büyük bir hışımla kata çıktı ve "nerde hani bi göster bakıyım abim çektiğin videoyu, monna rosa sensin demi sensin demiii "dedi. "Ne videosu beyfendi?" dedim. Hemen az evvel gorustugum sube sorumlusu kadini aradi "alooo secil hanim neapiyon ya sen benle dalga mi geciyon haa ne yaptigini zannediyon video mideo diyon, benle alay mı ediyon" diye bagirmaya basladi telefondaki kadina ve kargoyu firlatip gitti. adamin sesi tum apartmanda yankilaniyor ve bagirmaya devam ediyordu inerken.

  paketi elime aldim kapida oylece kalakaldim dostlar gulsem mi aglasam mi bilemedim...

  Hasili hem balkon keyfimin, hem cay keyfimin hemi de en buyuk tutkum olan online alışveriş keyfimin içine ettiler tüm şube çalışanları olarak...
  11 -1 ... monna rosa
entry'i yoruma kapat
 1. henüz yorum girilmemiş.