bugün

iki lafi biraraya getiremeyenler muhendis olur

öncelikle
(bkz: mesai arkadaşının mal olması)
istisnaları gözlemlemiş kişi tespitiyse sayet olabilirliği vardır.
hayattaki tek misyonu ders calışmak ve üniverste bitirmek, olan sınıfta en ön sırada ders notlarını nizamlı tutan kişilerde gördüm sahsen, bir tanesi ile ailemden fazla zaman geciriyorum ki gencecik bunyemde dr cox vari cümleler ve hayata bakış yarattı bu insan, isyanım onadır!
kendisi ziraat mühendisi olmuş basarılı bir ögrenim hayatını geride bırakmıstır şirketin kendisine verdiği görev gereği telefonla konusması icab * eder yeni görev askından kaynaklansa gerek ki 8.30-17.00 arası o telefonu beş dakika elinden düşürmez ve su sartlarda hala iki lafı bir araya getirememesi bunyeme de rahatsızlık vermiştir, günler sonra uzun entry kasmamla sonuçlanmıştır, bahsi gecen telefon görüşmeleri kedi miyavlaması desibelinde gercekleştiğinden karsı taraf bir cümleyi bir kaç kez tekrarlattırmaktadır ki bu benim için en buyuk eziyettir, işimiz pazarlama oldugundan mütevellit görüşmeler gayet net bir dille kısa ve sonuca yönelik olmalıdır lakin bahsi gecen telefon görüşmeleri yer yer karsılıklı pardon?, anlayamadım?, tekrar edermisiniz dısına cıkmamaktadır, sonuç itibarı ile adamın canını sıkar.
*
güncel Önemli Başlıklar