yobazlarin objektif olamamalari

 1. ?.
  ne olursa olsun, benden olsun mantığıdır.

  -vakit adlı demokrasi fışkırtıcısı gazetenin ankara temsilcisinin birinci elden itirafıdır.

  --spoiler--
  MÜSLÜMANI YIPRATMAM: Haksız servet artışı varsa, bunun acısı mutlaka çıkacaktır. Ahirette de dünyada da. O hesapları kendi içimizde sorabiliriz. Bu benim tavrımdır. Ben; bir Müslüman hele bir fasık saldırıyorken, asla yıpratmam. Üstadın anlayışındayım. Belki kendim ısırırım Müslüman kardeşimi. Lakin köpeklerin yalamasına dahi müsaade etmem. Hele tarassut köpeklerinin asla.

  iFTiRA DERiM: Çifte standartlarım var. Bu çifte standartlar nasıl mı işler? Basit; itham Müslümana yönelmişse iftira olduğu önyargısından hareketle çıkarım yola. Deniz Feneri benimdir, Ergenekon terör örgütü kahrolası darbe düzeninin.

  Arsevenin Ergenekon hakkındaki görüşleri ise, şu şekilde: Ergenekon söz konusu olduğunda ise, bu adamların ne azılı din düşmanı olduklarını bilmemden ve dahası, bu ülkenin kurtuluşunun ancak bu darbeci zihniyeti ortadan kaldırmakla mümkün olacağına dair idrakimden dolayı olayın üstüne giderim.iddianameyi esas alır bindiririm. Bu bu çifte standardı uygularken karşılaştığım birtakım çirkin tavırları göz önünde bulundurmam.
  --spoiler--

  -veya yine demokrat ruhlu bir başka gazetemizin, almanya'nın en büyük davası denilen deniz feneri davasını görmemesidir.

  -ispat edilen bir şeyi dahi binbir türlü edebiyat parçalayarak reddetmektir.

  -konuları saptırmaktır, cevap vermekten çok hakaret etmektir.

  -biz halkız halk biziz diyip, çiftçi azarlayan adamı savunmaktır.

  -televizyonlara çıkıp "sayın x bütün iddiaları çürütmüştür, iftira kampanyası tutmadı"
  diye saçmalamaktır.

  omurgasızlıktır sanki...
  4 -5 ... simdi anani laciverde boyadim
entry'i yoruma kapat
 1. henüz yorum girilmemiş.