bugün

ayrılıktan sonra dost kalmak ve dostluk ilişkileri

ayrılıktan sonra dost kalan eski sevgililerin ayrılık sonrası dostluk ilişkileridir.

kaynak olarak msn üzerinden sohbetleri gösterelim;

bölüm 1-ilk dostluk//

berk:
ya bazen onu çok arıyorum selin. aslında onu da değil. birini arıyorum saçlarını okşayabileceğim ve durmadan konuşabileceğim...
selin:

---

selin:
hoşlanıyorum sanırım ondan. baktığı zaman bi garip oluyorum, yalnız kalsın da yanına gidiyim diye bekliyorum bazen. o da bekliyor mudur sence gitmemi?
berk:

bölüm 2-dostluk//

selin:
ya terketti beni düşünebiliyor musun? hem de bir anda. neymiş? eskisi gibi değilmiş her şey.
berk:
onun doğru kişi olduğundan emin değildim ben selin zaten. böylesi daha iyi, o kaybetti. bense kazanmayı bekliyorum.
selin:
nasıl yani?
berk:
açık konuşacağım, bunu o seni üzmeden yapmalıydım. işte cesaretim de burdan geliyor.
hoşlanıyorum selin senden... ben kimseyle konuştuğumda böyle rahatlamadım ve kimse böyle önemsemedi beni... bilmiyorum ne düşünürsün ama, denemeye değmez mi?
selin:
şu an bir şey düşünemiyorum. demin ne konuşuyorduk şimdi ne konuşuyoruz. ama bundan sonra, her anımda seni düşüneceğim berk'im.
berk:
:)

bölüm 3-sevgililik//

berk:
ben yatıyorum bitanem. tatlı rüyalar sana... öyle güzel uyu ki düşlerinde ben olayım.
selin:
düşlerimdesin, yanımdasın... hadi beraber yatalım.
berk:
seni çok seviyorum.
selin:
ben de.

bölüm 4-ayrılık//

selin:
bilmiyorum berk. yapamıyoruz sanırım, ben eski seni özledim. sanki artık rahat konuşamıyorum seninle.
berk:
bende öyle selin. dost muyuz?
selin:
tabi ki... başka ne olabilirdi ki?
berk:
:) deneyelim demiştik denedik ve olmadı. dostum:)
selin:
canım!

bölüm 5-ayrılık sonrası dostluk//

berk: (@ 16:03)
nbr?
selin: (@ 16:07)
iyidir senden nbr?
berk: (@ 16:09)
ii bende.
selin:
ben kaçtım bye. (@ 18:16)

böyledir bu zımbırtı. bir şeyler yaşamadan önce dünyayı anlattığınız "dost"la selamlaşır olursunuz ayrılıktan sonra.