bugün

sözlük düzeni için elele kampanyası

her geçen gün elden giden sözlük düzeni için başlattığım kampanyadır. katılımlarınızı bekliyorum.

kampanya içeriği :

- sıkıntılı başlıkları, entryleri gördüğümüzde cevap vermiyoruz, entry girmiyoruz.
- sıkıntılı yazarları donuzluyoruz.
- sıkıntılı yazarlar tarafından özelden gelen hakaret, sataşma dolu mesajları cevapsız bırakıyoruz.
- sıkıntılı yazarların nickaltında tepkimizi göstermiyoruz.

sıkıntılı yazar : trollük ile orospu çocukluğu arasındaki ince çizgiyi aşan, vatan, millet, dini değer kalmaksızın saygısızlık, hakaret eden. kedi, köpek tekmelemek gibi başlıklar açan, atatürk'e padişahlarımıza, atalarımıza, peygamberlerimize saygısızlık edip küfür edenler. amlı yarraklı memeli başlıkları kasıtlı olarak hortlatan, açan. bilmem ne alevi kız, bilmem ne sunni kız, kemalist, sağcı kızın namusu, solcu kızlarının çadırda ne yaptığı sorunsalı gibi başlıklar açan, uplayan. hepimizin acısı olan olayları daşşak malzemesi olarak kullanan vs sözlüğün huzurunu düzenini kaçıran yazarımsı türüdür.

çokluk sağlandığında hemen başlayabiliriz. güzel bir ortam için...

katılımcılar, destekçiler :

gethere
alpertunna
zaruri
agoraa (gönlümüzde listenin ilk başında..)
koala fakat ne fayda

çok kişi geleceğini sanmıyorum. bakalım, deneyelim. birkaç kişinin bile etkisi olabilir. yeterli insan çıkmazsa daha böyle boklara girişmeyeceğim. "yiyin birbirinizi ete para vermeyin..."

edit : plan iptal edilmiştir. zalldım çayıra mevlam kayıra.