16 kasım 2013 vatanın diyarbakır da satıldığı gün

 1. 65.
  vatan topraklarının kuzey ırak bölgesel kürtistan yönetimi lideri mesut barzani ile iş birliği yapılıp parsel parsel peşkeş çekildiği gündür.

  o gün orada. kürdistan bağımsızdır, kürt halkları kardeştir. keşke sayın öcalan'da burada olsaydi sözleri sarfedildi. emine erdoğan gözyaşları içinde izledi.

  devlet bahçeli ertesi gün bunlar namussuz bunlar hesap verecek türk halkı bunu unutmaz dedi. (şu an bahçeli'yi anlatmaya gerek yok)

  bunun son örneğini 15 temmuz şehitleri ile doğuda şehit olanları ayrıştırarak yaptılar. 15 temmuzda şehit olanlar ümmetin askeri oldu yüksek maaş, tazminatlar ödendi.
  doğuda veya afrinde şehit olan gariban çocukları kelle sayıldı. ailesine cüzi miktar maaş olay bitti.
  geldiğimiz nokta ise akp nin türk milliyetçi duruşu sanki orta asyadan cengiz han'ın soyundan gelmiş gibi samimiyetsiz davranmalar, milliyetçiliği ayaklar altına aldık sözünün unutulması.

  akp ümmetçi arap gelenekleri olan bir partidir. türk milliyetçiliği goygoylarına inanmak için düşük iq lu olmak gerekir.

  sürekli chp yi pkk lı, iyi partiyi de fetöcü göstermelerinin ana nedeni de budur. milliyetçi, atatürkçü partileri bu ülkede siyasetten uzak tutmak.

  16 kasım 2013 vatanın diyarbakır da satıldığı gün
  9 ... kafam bir milyon