balık etli kadın seksiliği

 1. 52.
  sırf erkekler beğensin diye kurugöt olmayı tercih eden kadınlardan seksidir. ayrıca baklavaları olmayan kadın hantal ve yağ sıkısı olmuyor. hormonlar vücut tipi vs den dolayı kadınların o şekilde bir görünüme kavuşmaları için ciddş profesyonel bir egzersiz programını takip etmeleri gerek ki günümüzde buna vakit ayırabilecek insan sayısı oldukça az. yani mesleğin bu değilse imkansız değil ama çok zor. tabi ki sağlık için spor vs önemlidir. 7/24 pc başında hamburger pizza kola cips tüketen bireyleri savunmuyorum ama kaslı görünüme sahip olmayan kadınlar hantal ve yağlı diye bir şey yok.

  yine dalga geçilen ama doğru olan bir konu da kemik kalınlığı kemik yoğunluğu. cidden iri kemikli bir bireyin kurugöt olmasını bekleyemeyiz. kendi vücuduma takıntılı olduğum için herkesin vücudunu incelemek gibi bir hastalığa yakalandım ve bu konuda çok fazla tecrübem oldu.t ince kemikli üflesen uçacak tipler gerçekten vitaminsiz görünüyor ve cinsel çekicilik ile uzak yakın alakaları yok. şişmanlık çekicidir değildir tartışılır tabi ama sağlıklı değil bir kere asıl önemli olan bu. balık etli olmaktan anlaşılan şey kilosu normal den bir iki kilo fazla olan insanlar olmalı. ki normal geniş bir yelpaze. direkt obez damgası yapıştırmayın insanlara. eti yumuşak ve dolgun insanlar bu kategoriye girmekte. (kasaptan et seçer gibi bir tarif oldu ama öyle)

  şahsen erkek olsaydım ben de balık etli yumoş kadınları severdim. kadın olarak erkeğin bile balık etlisini seviyorum ben. hayır geniş omuz kas vs okay ama abartmamak lazım tabi. sarılınca sert sert olan insan hoş değil. *

  edit: eklenmesi gereken önemli bir detay unutulmuş. sebepleri ne olursa olsun birini sevdiğiniz aşık olduğunuz zaman burada artis artis saydığımız bütün kriterler anlamını yitiriyor ve o kişi çekici geliyor zaten. çok mükemmeliyetçi takıntılı insanlar değilseniz sevdiğiniz kişi zayıfladı ya da kilo aldı diye hemen bırakıp başkasına gitmezsiniz diye düşünüyorum. öyle olsa evlenen herkes 3-4 ay sonra boşanırdı.
  8 -4 ... lady kk
entry'i yoruma kapat
 1. henüz yorum girilmemiş.