bugün

mesaj alımı kapalı olup fotoğraf paylaşan erkek

girizgahta peşinen bir not paylaşmayı uygun buluyorum kıymetli arkadaşlarım:

hassasım ama top değilim. erkek arkadaşlarımın fotoğraflarını görüp mesaj atmağa kalkmıyorum. mecbur bu notu paylaştım zira laf çıkarıyorsunuz, "vay efendim nihat ağır topmuş, yok nihat kimseyi yalayamazmış" falan diye.

evet, böyle arkadaşlarım var mı bilinmez ama eminim vardır. varsa, bu erkek arkadaşlarımın maruz kaldığı iftiraların haksızlığını ortaya koyar niteliktedir. aynı zamanda kıymetli hanım arkadaşlarımın da asılsız suçlamalara maruz kalmasını engeller.

demek ki burada fotoğraf paylaşan hanım/bey arkadaşlarımın derdi yalaşmak değil.

aman onu yalayayım, aman ötekine yalatayım kendimi gibi bir dertleri olsa mesaj kutuları kapalı olmazdı.

hep dedim. sizler pek kıymetli arkadaşlarımsınız. sizleri çok seviyorum. ben, iddia edildiği üzere sözlükte ilgi şeysi olan erkek veya hanım arkadşaım olduğuna ihtimal vermiyorum. sizlerden ricam, fotoğraf paylaşıp mesaj kutusunu kapatan hanım ve erkek arkadaşlarımın bu başlıkta arz-ı endam etmesidir. böylelikle hem savım da desteklenmiş olur hem de sözlük efsanesi haline gelen bir kuru iftiranın önüne hep bir elden geçmiş oluruz.