baba olmak

1. 1.
    Arkadaşlar iyi akşamlar. Bu biz erkeklere bir sesleniştir.
    Dün gece 23:30 da eşimin sancısı geldi hastaneye gittik. Sabah 5:30'a kadar normal doğum sancısı çekti her anında yanındaydım yaşadığı tüm acılara kanamalara şahit oldum. Elini bir dakika bile bırakmadım hep yanındaydım. Bütün bu normal doğum süreci üzerine bebek gelmedi bir şekilde sabah 06.30 sularında sezeryan yöntemi ile dünyaya geldi. Şükürler olsun şimdi ikiside sağlıklı. Şu an eşim sezeryan bir ameliyat olduğu için onun sıkıntılarını çekiyor ağrıları devam ediyor ve bu halde bir de sürekli çocuk emzirmeye çalışıyor. Sadece bebeği düşünüyor. Bütün bu ızdırap dolu saatlerde hiç kendisini düşünmedi aklı sürekli bebekkteydi. ilk kez baba oldum ilk kez şahit oldum doğuma ve şunu anladım ; Biz erkekler Ericsson A1018 isek kadınlar i phone x. Eşinizi ve Annenizi ne kadar seviyorsanız en az 100 kat daha fazla sevmelisiniz. Bu dünyada yaşayan kutsal bir şey varsa o da kadındır. Herkese iyi akşamlar tekrar.
    TANIM: kutsal bir sevinç nidası.
    Edit:yanlış anlaşılmalar olmuş Annenizden 100 kat fazla demedim ben eşinizi ve annenizi hatta tüm kadınları şu an ne kadar fazla seviyorsanız daha fazla sevmelisiniz.
    62 -15 ... starvingstar