bugün

standart bir erkeğin bilmesi gerekenler

otu bilmeyen götü bilmeyen diye açılan başlıkların kriterini yaparak bir başlık altında toplanması hadisesi.

ben en azından bildiğim şeyleri sıralayım.

1- gözlük satacak kadar ingilizce.
2- kim milyoner olmak ister yarışmasında genellikle jokersiz 60 bin liralık soruya gelecek kadar genel kültür.
3- elde ya da bütün otomatik makinalarda her numarada gözlük montajı.
4- 20 tonluk preste inşaat kilidi imalatı.
5- kaynak.
6- elektrik ve su tesisatı montajı. arıza tespiti, ufak çapta çözümü.
7- 2001 otomatik golf aracın kapısını anahtarsız açabilme. hava filtresi tahliye hortumu tamiri.
8- yoğuşmalı kombi elektrik tesisatı montajı ve yoğuşma tahliye hortumundaki atık su düzenlemesi.
9- ikea'dan, a 101'den ya da bim'den alınan envai çeşit demonte mobilya montajı.
10-profesyonel telsiz operatörlüğü.
11-her konuda en verimli biçimde istifleme uzmanlığı.
12-x lira maaşla 3x liralık masrafı sübvanse edebilme. (bunu hala çözemedim ama yapabiliyorum)
13-yüzde doksan başarı oranıyla en iyi @2 entry girme.
14-etamin.
15-makine ve teyel şeklinde dikiş.
16-en zoru karnıyarık olmak üzere sayısız yemek.
17-el açması gözleme, bazlama, poğaça ve çeşitli hamur işleri.
18-kek.
19-çapa ve bel gibi bahçe işleri.
20-kafes ve akvaryum hayvanları bakımı, profesyonel ilgi ve sevgi sunumu.
21-trafikte 3 kişiye kadar adam dövme.
22-20 yıllık söförlük tecrübesiyle trafik kurallarına tam uyum. 10. yıldan sonra sağlıklı ve düzgün kullanım.
23-elektronik cihazları kullanım kılavuzu olmadan kullanamabilme.
24-altyazısı olmayan filmlere uyumlu srt dosyası bulma. sorunlu dvd'ler için içine gömme işlemi.
25-sorunlu oyunlar için uyumlu crack dosyası bulma.
26-15 yıla yakın sözlük yazarlığı.
27-her tür binek araç için lastik değişimi.
28-kendi dünya görüşünü oluşturacak kadar siyaset takibi.
29-35 yaşında olup 18 yıllık gözlükçülük tecrübesi. (bu dünyadaki en zor işlerden biridir)
30-iyi, dürüst, ahlak sahibi, karakterli bir aile reisliği ve babalık. (bu dünyadaki tartışmasız en zor iştir)

edit: sonuna kadar okuma sabrını gösterenler beğenmeyi ve kanalıma abone olmayı unutmasınlar. şaka şaka okumazsınız zaten.