çiftlikbank

1. 1.
    cok kazandiran bir olusumdur, hatta 1 sene once 50 bin tl attim.

bu sufer sistemin izahatI surda:

ilk üye olduğunuzda 15 TL değerindeki Manisa Tavuğu hediyemizdir. Hayvanların yaşam süreleri 365 gündür. Hayvanların üzerine tıklayarak kaç günlük yaşam süresi kaldğını görebilirsiniz. Üretim ve Yem deposu olmak üzere iki adet depo vardır. Market kısmından yem satın alabilirsiniz. Pazar kısmından daha çok hayvan satın alarak kazancınızı artırabilirsiniz. Altın Al kısmından altın alarak yatırım yapabilirsiniz. (1 Altın = 1 TL)

Ödeme Al sekmesinden ödeme bilgilerinizi girerek paranızı çekebilirsiniz. (Bilgileriniz doğru girdiğinizden emin olun.) Referanslarım sekmesinden referanlarınızı görebilirsiniz. Referanslarınız ikinci hayvanını aldığında size %5 kar + %5 Bonus gelir. Şarküteri sekmesinden kazandığınız altınlar ile gerçek şarküteri ürünlerini satın alabilirsiniz. Kargo ile evinize kadar teslim ederler. Çiftlik Bank Oyun siteleri içinde en çok kazandıran yatırım aracıdır. Yatırımlarınızı bir yılda 3 katına çıkarabilirsiniz.

Çiftlik Bankın gelir kaynakları nelerdir ? Oyundan gelen yatırımları gerçek hayvan çiftliklerinde değerlendirirler. Ayrıca Bursa ve istanbul gibi büyük şehirlerde şarküteri açarak çiftlik ürünlerini pazarlamaya başladılar.

Ticaret sicil tastiknamesi

Diğerlerinden bizi ayıranlar....

+7/24 Müşteri hizmetleri
    +7/24 Para gönderme ve çekme
    +Devletine vergisini ödeyen ve %100 Yasal iş.
    +Gerçek çiftliklerle sermayesini büyüten genç kadro.
    +Herkese açık şirket profili %100 şeffaflık.
    +Her geçen gün artan hayvan ve çiftlikler
    +Türkiye çapında bayilikler
    0 -6 ... en soldaki dede benim
entry'i yoruma kapat
  1. henüz yorum girilmemiş.